close x

Дивовижне місто Бастія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Бастія – одне з найкрасивіших старовинних міст Корсики, економічний і торговий центр острова, а також відомий світовий курорт. Центром міста є площа Сен-Нікола, улюблене місце відпочинку як корінних жителів, так і приїжджих. Огляд визначних пам’яток потрібно почати саме з площі.

У південній її частині знаходиться пам’ятник великому імператору – статуя Бонапарта, а в західній частині площі можна знайти безліч затишних кафе, які зроблять прогулянку ще більш привабливою. Бастія – економічний і торговий центр Корсики, найвідоміші торгові центри і павільйони можна знайти на бульварі Паолі, саме сюди відправляються на прогулянку любителі шопінгу. Найстаріші міські райони знаходяться в південній частині, тут можна побачити Цитадель і Старий порт.

Дивовижне місто Бастія

Щоб повністю оглянути Старий порт, вам може знадобитися цілий день. Тут ви можете побачити старовинні човни і будинки, відвідати ресторани, обладнані за типом хатин минулих століть. Щодня для туристів влаштовуються прогулянки по бухті на яхтах, а з вершини маяка можна помилуватися на чудову панораму міста і оглянути гавань у всіх подробицях. По дорозі з порту до центральної площі можна прогулятися по найстарішому району міста – Терра-векья, затишні вузенькі вулички та старовинні будинки, що контрастують з сучасними будівлями, відмінно підходять для піших прогулянок. Власне, на цьому огляд визначних пам’яток можна вважати закінченим.

Дивовижне місто Бастія

Бастія славиться в першу чергу як найбільший комерційний центр, але й культурними цінностями це місто не обділене. В районі Терра-Нова теж є кілька цікавих місць для прогулянок. Центром цього району вважається площа Донжон, на якій збереглася гарна вежа 16 століття. Протягом багатьох років ця вежа використовувалася як в’язниця, в ній відбували ув’язнення корсиканські націоналісти, серед яких був і Сампьєрро Корсо.
У безпосередній близькості від старовинної вежі розташовується один з найпопулярніших барів в місті – Bar de la Citadelle. Його цінують не тільки за багатий вибір страв, але й за прекрасний вид, що відкривається з бару на місто.

Дивовижне місто Бастія

Недалеко від площі знаходиться Губернаторський палац – один з найкрасивіших пам’ятників архітектури в мавританському стилі. У цього прекрасного палацу 14 століття, який спочатку будувався для губернатора, теж дуже похмура і насичена подіями історія. Після того як столиця Корсики була перенесена в Аяччо, цей палац переобладнали у в’язницю, а в кінці 18 століття він був повністю зруйнований під час нападу англійців. Відновити історичну пам’ятку вдалося лише через багато років, а в 1943 році він знову був частково зруйнований через вибух. Реставраційні роботи в палаці ведуться і зараз, в його відремонтованій частині розташовується цікавий етнографічний музей.

Дивовижне місто Бастія

Тим, хто любить прогулянки по мальовничих місцях, в Бастії обов’язково варто відвідати чарівний парк Ромье. Цей парк розташовується на схилі пагорба, він був заснований ще в 1870 році. Сьогодні в цьому парку можна побачити екзотичні дерева і квіти, привезені з різних куточків світу. Тут ростуть величезні гранатові дерева, а також рідкісні види сосен. Для відвідувачів парку обладнані зручні доріжки і сходи, в літній період на його території часто проводять цікаві розважальні заходи. У найближчу неділю обов’язково варто відправитися на площу Святого Миколая, у вихідний день тут завжди працює ринок. У ранкові години на площу спрямовуються буквально всі жителі міста, щоб придбати свіжі фермерські продукти, квіти та інші незамінні товари для будинку. Цей ринок дуже популярний й у туристів, оскільки тут вони можуть придбати недорогі цікаві сувеніри. На цьому ринку є і торговці антикваріатом, погуляти по його колоритним рядам буде цікаво колекціонерам. Бастія – дивовижне сучасне місто з історичною атмосферою.

Дивовижне місто Бастія

Франція0 comments

Залишити коментар