close x

Неаполь і величний замок королів

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Потрапляючи в Неаполь, треба пам’ятати про те, що в ньому існує найвищий в Європі рівень безробіття та організованої злочинності місцевого різновиду під назвою “Коммора”. Грабувати туристів – це професійне заняття половини населення цього міста. Інша половина їх ловить. Влада заборонила пересування на скутерах по головних вулицях. Але від цього воно не стало менш безпечним. Місто засмічене, гомінливе, нечемне і чарівно нескінченне.

Неаполь

В околицях Неаполя розташована королівська резиденція – Казерта, що визнана одним з найбільших палаців Європи. Величний палац був побудований як заміська резиденція для неаполітанських королів династії Бурбонів. Будівництво палацу тривало 28 років.

Неаполь

Було побудовано 1200 кімнат, навколо палацу був створений найбільший парк в Італії з каскадами фонтанів. Це була лебедина пісня епохи мистецтва бароко. Особливо виразним вийшов фонтан. Його скульптури передають цілий сюжет з Стародавньої Греції. Сюжет такий: юнак Актіон випадково побачив абсолютно голу богиню Діану, що купалася. Богиня, побачивши це, розгнівалася, і в покарання перетворила юнака в оленя. Собаки, не пізнавши господаря, розірвали його на шматки.

Неаполь

У 1997 році палацовий парковий ансамбль Казерта був оголошений пам’ятником Всесвітньої спадщини людства. Зараз публіка приходить сюди милуватися багатим бенкетом архітектури.

Неаполь

[ad#banner]Відвідавши Неаполь і здійснивши візит в резиденцію королівської династії, захочеться відпочити після виснажливої прогулянки по околицях замку та його довгими коридорами і шикарним залами. Тому варто заздалегідь подбати про те, щоб зняти в оренду апартаменти та отримати задоволення від подорожі в країну, не відволікаючись на побутові проблеми і турботи про місце проживання. Так само краще вчинити, і якщо ви направляєтесь до Монако.

Неаполь

Італія0 comments

Залишити коментар