close x

Незвичайні бари Берліна

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Пивні бари та паби, або, як їх називають в Німеччині, Бірштубе (Bierstube) і кнайпі (Knaipe) – це особлива частина німецької культури. Заради них безперечно варто звернути зі звичного туристичного маршруту. Особливо багата питущими закладами столиця Німеччини. Серед топ барів Берліна виділяються кілька «пивних місць», які можна схарактеризувати як незвичайні і далекі від загальноприйнятих стандартів.

Monterey

Monterey – добре зарекомендував себе Бірштубе – помітно виділяється з сотень подібних закладів Берліна. В цьому пивному барі гості можуть знайти понад 250 найменувань, а в алкогольній карті представлені бренди Німеччини, Канади, США, Австрії, Бельгії, Британії, Росії, Ірландії, Чехії та Австралії. Найчастіше клієнти зупиняють свій вибір на декількох марках: Augustiner, Weiherer Pils, Rollberg або Berliner Berg. Бочкове пиво доступно за ціною 2,50-4 €. Інтер’єр бару – на пурпурних стінах розвішені постери із зображенням музикантів, – так і звучать тут мелодії пов’язані з рок-музикою.

Адреса: Danzigerstrasse, 61

Незвичайні бари Берліна

Tarantino’s Bar

З назви цього незвичайного берлінського бару відразу стає ясно, що він присвячений К. Тарантіно – знаменитому американському кінорежисеру. Гості спілкуються під саундтреки з фільмів майстра гостросюжетного жанру. На темно-червоних стінах висять портрети К. Тарантіно та акторів, що знімалися в створених ним кінострічках. Щоп’ятниці в берлінському барі виступають запрошені діджеї, звучить техно музика і всі охочі можуть танцювати мало не до світанку. Вартість коктейлів – Mr. Brown, Horse’s Neck, Black Mamba та інших – від 6 до 8 €; 0,5 літра німецького бочкового пива – 3,80 €. Щосереди в повному барі надаються знижки студентам, а у вівторок і четвер – всім, хто відвідає Tarantino’s Bar з сьомої вечора до півночі.

Адреса: Brunnenstraße, 163

Незвичайні бари Берліна

Dicke Wirtin

Затишна і завжди переповнена Dicke Wirtin («Товста шинкарка») – один з найбільш відомих, традиційних і водночас незвичайних пабів Берліна. Пивні кухлі, що стоять на полицях і розвішані вздовж стін, лампи з абажурами, витончені люстри, старовинні дзеркала – все це занурює відвідувачів в домашню атмосферу, дуже відповідний для дружнього спілкування. Dicke Wirtin – це найкраще місце для тих, хто хоче познайомитися з місцевими пивними брендами і національною їжею. Тут можна замовити м’ясні та рибні страви традиційної німецької кухні. Їх вартість не можна назвати низькою – від 10,60 до 18,20 € – зате порції дуже великі. Келих Berliner Kindl, Köstritzer, König Pilsner або Duckstein коштують 2,80-4,90 €.

Адреса: Carmerstraße, 9

Незвичайні бари Берліна

Das Klo Bar

Серед епатажних і незвичайних барів Берліна виділяється заклад, схоже на кімнату страху. При вході гостей зустрічають бризками. Стільці і столи в залі пивного бару можуть несподівано рухатися вгору. Час від часу протягом декількох хвилин виблискують блискавки. Лялька, що висить на стіні, спускається нижче і починає бити гостя молотком. Однак на цьому сюрпризи дивного берлінського паба не закінчуються. Назва Das Klo перекладається як «туалет», тому гості п’ють не з келехів, а з великих пивних бокалів, виготовлених у вигляді санітарних качок. Серветки мають форму туалетного паперу, а стільці – трун або унітазів. Доповненням до незвичайного колориту берлінського бару стає гідний пивний асортимент. Вартість 0,5 л не перевищує 5,50 €. Є в пабі і своя «фішка», якою тут дуже пишаються, – «найміцніше у світі пиво». Вміст алкоголю в ньому становить 57%, і спробувати такий напій дозволяють лише тим, хто старше 21 років.

Адреса: Leibnizstraße, 57

Незвичайні бари Берліна

Monkey Bar

Тим, хто шукає хороші бари Берліна в центрі німецької столиці, варто неодмінно побувати в «Мавпу». Так незвично називається бар, розташований на 10-му поверсі готелю Bikini Berlin. Звідси гості з великим інтересом розглядають алеї зоопарку, що знаходиться по сусідству з готелем, відшукуючи вольєри з мавпами. Бар названий саме в їх честь.

Незвичайні бари Берліна

У сонячну теплу погоду з тераси Monkey Bar можна довго розглядати мало не всі відомі будівлі Берліна, починаючи від знаменитої телевежі і закінчуючи напівзруйнованою церквою кайзера Вільгельма – символу наслідків війни з фашизмом. Вечорами в «Мавпу» звучать сети відомих берлінських діджеїв: Cup of Jazz, Baron Pries, Brian King – і всюди панує атмосфера веселощів і невимушеності. Багато коктейлі бару відрізняються незвичайними назвами, тематично пов’язаними з мавпами: Bini’s Monkey Ponkey, King Kong, Monkey’s Cobbler і іншими. Їх ціна – від 8,50 до 15 €. Пивна карта представлена ​​крафтовою продукцією Fürstenberg і Hacker-Pschorr Keller.

Адреса: Budapester Straße, 40

Незвичайні бари Берліна

Відпочинок Туристична сфера0 comments

Залишити коментар