close x

Як вибрати готель в Києві?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Україна завжди притягувала безліч туристів, які прагнули подивитися визначні пам’ятки Києва – «матері міст руських», помилуватися архітектурою і поринути в атмосферу цього древнього, але такого живого і постійно оновлюваного міста.

Оновлення торкнулося багатьох сфер життя, в тому числі і готельного бізнесу. Якщо в колишні часи добути місце в готелі було майже нездійсненною мрією, то тепер до послуг приїжджаючих туристів і розкішні, і некоштовні готелі Києва, а також міні-готелі та хостели – нове слово в українській готельної індустрії. Однак перш ніж відправитися в подорож, особливо якщо це робиться через турфірму, спробуйте уточнити, в яких саме умовах вам належить провести свій відпочинок. Якщо ви збираєтеся зарезервувати номер в готелі самостійно, то пам’ятайте, що чим раніше ви це зробите, тим дешевше він вам обійдеться.

Сейчас все отели Киева готовятся принимать туристов к Евро-2012. Одна из лучших киевских гостиниц в районе Гидропарка (центр) – это арт-отель Баккара. Сайт отеля – http://www.bakkara-hotel.com.ua.

Якщо вас цікавить Хрещатик і взагалі центр Києва, то доведеться викласти суму більшу, ніж за номер в готелі де-небудь на околиці міста. Якщо буде можливість вибору, спробуйте отримати номер з вікнами, що виходять у внутрішній двір, – це позбавить вас від вуличного шуму, який в такому великому місті може і вночі бути досить сильним. Втім, якщо в номері є кондиціонер та металопластикові вікна, то проблема шуму буде не настільки актуальна.

Якщо ви подорожуєте до Києва з дітьми, з’ясуйте заздалегідь, чи надаються в готелі послуги з нагляду за дітьми, щоб ви могли без перешкод прогулятися по місту або з’їздити на екскурсію. Якщо ж ви вирушаєте в романтичну подорож, то краще вибирати готель, де таких послуг немає, – тоді у вас буде надія на відносну тишу. Як і в інших містах, готелі Києва розрізняються за ступенем зірковості.

Ви можете познайомитися в Інтернеті з тією інформацією, яку виклали власники готелів, а також з відгуками туристів. Однак врахуйте, що зараз в Інтернеті дуже поширені платні відгуки на що завгодно, так що не варто занадто радіти захопленнями, краще зверніть увагу на критичні зауваження.

Фото-галерея найцікавіших місць в Києві

Цікаві місця Києва0 comments

Залишити коментар