close x

Готелі Одеси

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Готелі Одеси явлются найважливішою частиною архітектурного ансамблю нашого прекрасного міста. Їх виникнення найтіснішим чином пов’язане з архітектурним розвитком самої Одеси.

Лондонський готель в Одесі

Історія Одеси та готелі

Готелі почали з’являтися практично одночасно з появою перших будівель міста. Це обумовлено великим припливом приїжджих. Одеса з давніх часів привертала до себе велику кількість комерсантів, меценатів, та й простого люду. Вже до 1826 року готелі Одеси налічували вже 15 штук. Кожен з них мав власну ресторацію і користувався величезною популярністю серед населення міста і приїжджаючих людей.
Если вам не по нраву гостиницы в Одессе, отправляйтесь в Затоку. Тут есть, чтобы хорошо отдохнуть. Почитайте . Почти все базы отдыха в Затоке организовывают для туристов экскурсии в Одессу.

готель "Моцарт"

Готелі в Одесі будувалися відомими архітекторами зі світовим ім’ям, такими, як Боффо, Мельников і талановито вписувалися в архітектуру міста, надаючи їй неповторну родзинку і колорит.

Багато готелів пов’язують з іменами знаменитих людей, таких як Пушкін, Чехов, Купрін, Маяковський, Утьосов і т.д. Ці люди залишили значний слід у розвитку цього міста.

Готелі Одеси та сучасність

З кріпленням інституту особовій власності в Україні, стали активно будуватися нові готелі Одеси. Приплив інвестицій у готельний бізнес відчувається вже як мінімум останні 15 років.

готель "Одеса"

Готелі ростуть як гриби після дощу і це не може не радувати. Всі вони різні, розроблені за індивідуальними проектами, кожен має свою особливість. Як правило нові готелі комфортабельні, надають відвідувачам великий комплекс готельних послуг. З’явилися вони і в спальних районах міста і, що чудово, і в старій частині Одеси, поблизу с пам’ятками історії.
[ad#banner] Пробили собі дорогу готелі Одеси і до узбережжя. Багато з них мають власні пляжі, що наближає ці готелі до готелів зарубіжних курортів.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар