close x

Гарний острів Бора-Бора

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Острів Бора-Бора розташовується на північному заході від іншого, не менш відомого острова Французької Полінезії – Таїті. За неперевершену красу його часто називають «перлиною тихого океану», настільки прекрасна природа Бора-Бора. Навколо основного острова розташовується кілька десятків невеликих острівців, на кожному з яких неодмінно відкритий затишний готель. Між основним і маленькими островами лежить красива лагуна, вода в якій має іскристий бірюзовий колір.

Готелі та готельні комплекси, розташовані на території острова, вважаються розкішними і дорогими закладами у всій Французької Полінезії. Тут вважають за краще проводити час шанувальники висококласного відпочинку, на місцевих пляжах нерідко можна зустріти світових знаменитостей, видатних політиків і кінозірок. З усіх полінезійських островів Бора-Бора освоєний найкраще, однак вторглася на його територію цивілізація анітрохи не порушила природної гармонії.

Острів Бора-Бора

Крім відпочинку на прекрасних пляжах і водних розваг, відпочиваючі можуть розважити себе екскурсіями і ближче познайомитися з природою острова і його мешканцями. Так, в деяких лагунах можна погодувати акул і скатів, а також побачити розкішні коралові сади під час підводної прогулянки. Така екскурсія доступна тільки тим, хто вже має навички занурення з аквалангом, пройти кілька тренувальних занять і освоїти ази підводного плавання можна в одній з місцевих шкіл дайвінгу.

Острів Бора-Бора

Під час виїзду до одного з маленьких острівців гіди розкажуть про різноманіття місцевої флори і фауни, а також познайомлять з культурою і побутом остров’ян. На території основного острова збереглося чимало архітектурних пам’яток, серед яких старовинні храми і руїни древніх будівель. Побачити найдавніші архітектурні комплекси і дізнатися їх історію може кожен охочий, екскурсії зазвичай проходять на джипах. У роки війни між США і Японією на острові була заснована військово-морська база, яка сьогодні також представляє великий інтерес для мандрівників.

Острів Бора-Бора

Сподобається на острові і любителям риболовлі, для відпочиваючих організовуються виїзди до найвіддаленіших і тихих місцях Бора-Бора, все необхідне рибальське спорядження можна взяти напрокат. Неповторна атмосфера розкоші, гармонії і спокою – з кожним роком у Бора-Бора стає все більше шанувальників.
Бора-Бора вважається однією з найрозкішніших курортних зон в світі, не дивно, що крім вишуканих готелів гостям острова доступна і маса ексклюзивних розваг. Швидко ознайомитися з усіма головними визначними пам’ятками острова можна під час оглядової екскурсії на джипах, такі екскурсії дозволяють відвідати найпотаємніші і красиві куточки острова.

Острів Бора-Бора

Крім класичних морських екскурсій відпочиваючим також пропонують масу оригінальних, дуже популярні екскурсії з годуванням скатів. У безпосередній близькості від острова Бора-Бора знаходиться безліч мініатюрних острівців вулканічного походження, які є абсолютно безлюдними. По цим острівцям проводять захоплюючі екскурсії, обов’язковою частиною таких екскурсій є пікнік на узбережжі. Любителям шопінгу представиться можливість відвідати місцеві магазини. З огляду на те, що курорт має статус елітного, всі магазини відрізняються досить високим рівнем цін. Заможні туристи зможуть придбати собі шикарні пляжні аксесуари і ювелірні прикраси, а у бюджетних туристів одним з найпопулярніших товарів є барвисті парео місцевого виробництва.

Острів Бора-Бора

Любителям екскурсій буде цікаво провести день в портовому містечку Ваітапе, який є столицею острова. Тут збереглися цікаві історичні споруди, красиві будівлі займають жандармерія і пошта. В одному з історичних будівель сьогодні розташовується музей, який знайомить відвідувачів з історією острова і традиціями корінних жителів.На території острова є кілька цікавих археологічних районів. Район Марае-Фаре-ОПУ є місцем, де були виявлені фрагменти старовинного наскельного живопису. Тут дослідники виявили загадкові ієрогліфи, розшифрувати які їм так і не вдалося. Важливим з палеонтологічної точки зору районом є територія острівця Марае-Фаруреа, тут дослідниками було виявлено чимало унікальних артефактів, а ще сліди стародавніх поховань.

Острів Бора-Бора

Відпочинок0 comments

Залишити коментар