close x

Пам'ятки Львову

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Львів – старовинне українське місто, засноване в XIII-му сторіччі, неофіційна столиця Галичини (історичної області Східної Європи, до складу якої входять декілька регіонів Західної України та Польщі). За чисельністю населення Львів займає сьоме місце у державі – сьогодні в ньому проживає близько восьмисот тисяч жителів. Протягом багатьох десятиліть це древнє місто є популярним туристичним маршрутом. Його називають «маленьким Парижем», «українським П’ємонтом» або «Містом-музеєм». З усього світу з’їжджаються сюди туристи, щоб помилуватися величними старовинними замками, прекрасними зеленими парками або випити чашечку незвичайно смачної кави, яку не можна спробувати в жодному іншому місті країни.

Львів

Сотні закоханих пар приїжджають у Львів, адже це одне з найромантичніших міст України. Якщо ви плануєте побачення, радимо вам замовити квіти для свої коханої і провести вечір в одній з кав’ярень. Доставку квітів по Львову вам можуть зробити на вказану вами адресу у потрібний час на сайті flowerstore.org.ua. Насолоджуйтесь чудовим відпочинком!

Незважаючи на наявність сучасних адміністративних будівель, бізнес-центрів і торговельних комплексів, у Львові панує особлива атмосфера, притаманна тільки древнім середньовічним містам. Монументальні католицькі храми і православні церкви, вузенькі вулички, вимощені каменем, затишні кафе-кондитерські надають йому незвичайно привабливий і романтичний вид. Навіть проживши тут все життя, неможливо розкрити всі його таємниці і дізнатися справжню історію знаменитого «Міста Лева». Багато секретів приховано від сторонніх очей, що додає галицькій столиці ще більшу загадковість. Туристи та гості міста можуть годинами ходити по львівським мостовим, кожного разу відкриваючи для себе щось нове і нескінченно захоплююче.

Львів, вид з неба

І тут дійсно є на що подивитися. Особливою красою відрізняються архітектурні пам’ятники і старовинні будівлі міста. У них змішано безліч стилів: ренесанс, бароко, рококо, ампір, готика. Величезний вплив на львівську архітектуру надали Польща і Австро-Угорщина (втім, так само, як і на культуру, і на релігію). В XVI-XVII-тих сторіччях місцеві меценати запрошували сюди незвичайно талановитих європейських майстрів, зусиллями яких і було створено це унікальне місто. Завдяки фінансовій підтримці львівських магнатів, сьогодні тисячі людей можуть помилуватися чудовими пам’ятниками старовини.

Одними з найулюбленіших екскурсійних маршрутів для туристів є Собор Святого Юра, Високий Замок, Костел Єзуїтів Святих Петра і Павла, Преображенська церква, Личаківський цвинтар, Порохова вежа, Палац Потоцьких, каплиця Боїмів. Не менш цікаві і численні музеї, розташовані в різних частинах Львова: Музей зброї, Музей скла, Музей меблів та порцеляни, Аптека-музей, Музей історії релігії.

оперний театр у Львові

Крім історичних пам’ятників і старовинних архітектурних споруд, місто славиться величезною кількістю культурних закладів. Бажаючі можуть ознайомитися з репертуаром Державного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької, Львівській міській філармонії, Будинку органної та камерної музики. У Львові часто гастролюють відомі зарубіжні колективи і виконавці, тому завжди є можливість подивитися цікаві театральні постановки або музичні вистави.

У місті діють молодіжний театр ім. Леся Курбаса, естрадний театр «Не сумуй», обласний театр ляльок, духовний театр «Воскресіння», театр Бориса Озерова «Гаудеамус».

Площа Ринок у Львові

Багато туристів відзначають незвичайну гостинність Львова, чистоту та охайність його вулиць, а також велику кількість затишних барів, кафе і ресторацій. Тут можна випити чашку відмінної, ароматної кави, насолодитися надзвичайно смачними десертами або національними західно-українськими стравами. Для туристів відкриті двері таких популярних закладів, як «Золотий дукат», «Фреска», «Цукерня», «Італійській дворик», «Гасова лямпа», «Хорс», «Під Клепсидрою» та багатьох інших. У тих, хто мріє про екзотичні відчуттях, є можливість відвідати заклад, який нещодавно відкрився (і наробив багато шуму) «Мазох-кафе», названий на честь уродженця Львова – Леопольда фон Захер-Мазоха, автора знаменитого роману «Венера в хутрі». А тим, кому не до смаку такі нестандартні розваги, напевно сподобаються небагатолюдні кафе-кондитерські та затишні паби.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар