close x

Париж, Франція

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Париж для багатьох є культурною столицею світу. Щорічно більше 45 мільйонів людей відвідують Париж, щоб помилуватися його чудовими пам’ятками і багатою культурою. Найвідомішою з визначних символів Парижу є приголомшуюча Ейфелева вежа, яка домінує на тлі неба.

Ейфелева вежа, Париж

Також зачаровують художні галереї світового класу, музеї, красиві парки і сади. Популярними пам’ятками є Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка і Собор Нотр-Дам.

Лувр, Париж
Тріумфальна арка,Париж
Париж

Париж також є домом для кількох оперних театрів, нескінченних вишуканих ресторанів, і неймовірних готелів. Це туристичне доброзичливе місто, яке легко обійти пішки чи проїхати на велосипеді.

Опера Ґарньє, Париж

Опера, Париж

Париж знаходиться в центрі Іль-де-Франс, який перетинає річки Сену, Уаз, і Марна. Місто оточене густими лісами бука і дуба, вони називаються “легені Парижа”, бо вони допомагають очистити повітря в промислових регіонах.
Місто прийняло заходи щодо зниження забруднення повітря і систему очищення води. Водопровідна вода безпечна для пиття.

paris9

Лувр займає чотири сторони палацу навколо Cour Карре.
Ніка Самофракійська, Венера Мілоська і Мона Ліза є скарбами музею.

paris6

Мона Ліза, Париж

Величезні колекції містять роботи, що охоплюють не менше 26 століть, з величезним культурним і географічним поширенням. На півночі галереї, вздовж вулиці Ріволі, знаходиться окремий музей, Музей декоративного мистецтва, а також національне міністерство фінансів.

Париж

Візьміть романтичний круїз на катері по Сені або відвідайте Мону Лізу у всесвітньо відому Луврі. Насолодіться весело проведеним днем в паризькому Діснейленді . Париж причаровує всіх!

Франція0 comments

Залишити коментар