close x

Парк Бютт-Шомон для справжніх шанувателів природи

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Втомившись від суєти вулиць, можна відвідати чудовий парковий комплекс, розташований в Парижі неподалік від станції метро Batzaris. Ця яскрава культурна пам’ятка французької столиці являє собою двадцять п’ять гектарів зелені, заспокійливого спокою і тиші.

Парк Бютт – Шомон, що знаходиться посеред одного з найбільших європейських мегаполісів, веде відвідувачів у світ щебету птахів і безтурботності. Туристи, потрапляючи в цей парк, з шуму міста, втрачають, за твердженнями багатьох, відчуття часу. Парижани люблять і цінують свої міські парки, кожен може потрапити сюди без перешкод і безплатно.

Всі бажаючі можуть відпочити на галявині, влаштувавши невеликий пікнік на траві. Молодь тут може безкоштовно підключитися до інтернету, використовуючи Wi -Fi.

Історія парку Бютт – Шомон починається в 1863 році. Саме тоді імператор Наполеон III розпорядився звести на місці старого кар’єра, який на той час перетворився на притулок для бандитів бродяг, місце для відпочинку жителів Парижа.

У свою чергу барон Осман, який в ті часи перебував на посаді мера Парижа, доручив спроектувати парк інженеру Жану – Шарлю Альфану, що завоював довіру парижан своїм вдалим плануванням Венсенського і Булонського лісу.

Задачу необхідно було виконати в дуже короткі терміни, адже до Всесвітньої виставки, яка мала проводитися в 1867 році в столиці Франції, парк повинен вже приймати своїх відвідувачів. До робіт також були підключені архітектор Габріель Давіу та ландшафтний дизайнер Жан-П’єр Барійє-Дешан.

Наказ імператора про створення грандіозного паркового комплексу був виконаний якісно і в призначений термін. Робочі провели терасування чотирьох рівнів, проклали більше п’яти кілометрів дороги, замінили верхній шар грунту, висадивши різні чагарники і дерева на великій площі, що дорівнює двадцяти п’яти гектарів.

Франція0 comments

Залишити коментар