close x

Острів Пхукет – перлина Таїланду

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Острів Пхукет – перлина Андаманського моря і один з кращих курортів Таїланду, розташований в 862 кілометрах від Бангкока і за площею дорівнює Сінгапуру. Він відомий своїми відокремленими піщаними пляжами, мальовничими кораловими рифами, скелями і чистим морем. Острів розташований на південно-заході Таїланду в зоні тропіків, його довжина – 48 км, ширина – 21 км. Острів Пхукет омивається водами Андаманського моря Індійського океану. Пхукет – острів, званий «перлиною Андаманського узбережжя», є найбільшим островом Таїланду.

Пхукет

Тропічні ліси, водоспади, кокосові плантації і золотисті пляжі роблять Пхукет ідеальним місцем для відпочинку.
Погода острова залежить від мусонів, що забезпечують теплу і вологу погоду протягом усього року. Тому на острові Пхукет два основних пори року: дощовий сезон і сухий. Вологий сезон триває з травня по жовтень. Найлютіші дощі проливаються в серпні, вересні і в першій половині жовтня. Листопад – лютий – найбільш популярний сезон для відпочинку на Пхукеті у туристів з усього світу. У цей час острів радує своїх гостей чудовою погодою, море тепле і спокійне.

На Пхукете, как и в Киеве, много развлечений для ночного времени, и наверняка много интернет магазинов небесных фонариков. Только украинские магазины предлагают лучший выбор – тут есть фонарики самых разных форм и расцветок. Например, на сайте со смешным названием svetilki.com.ua.

Пхукет. Пляж

Визначні пам’ятки

Поєднавши в собі вплив різних культур протягом багатьох століть і зробившись багатим за рахунок видобутку олова, Пхукет має багате культурне надбання, унікальні пам’ятки і свята.
Архітектурний інтерес представляють особняки, що свідчать про колишнє процвітання. Вплив минулого проявляється і у щорічних Вегетаріанських фестивалях, що проводяться в жовтні. Незвичайний фестиваль має китайське походження і триває дев’ять днів, включаючи в себе безліч барвистих заходів, а завершується значним парадом, який проходить через все місто Пхукет.

[ad#box]За контрастом з пляжами місто інтригує відвідувачів своїми пам’ятками – зразками старих Сіно-Португальських будиночків, збудованих рядами і визначаючими основну архітектуру Пхукета. Краса природи острова відкривається в національному парку Кхао ПхраТхаю, де можна помилуватися незайманими джунглями Пхукета. На додаток до цього існує ще безліч чудових куточків, а найцікавіший серед них – Гавкотом Ахрам тхенієй – це південний край острова, звідки добре милуватися чудовими заходами. Незабутнє враження залишить у Вас відвідування й інших визначних пам’яток, серед яких: Морський Біологічний дослідний центр, Сад метеликів і Акваріум, національний музей Таланг, перлинна ферма Нага та Центр реабілітації гібонів.

Пхукет. Лагуна

Розваги

Варто відвідати наступні екскурсії: вистава з коброю (Cobra Show); Школу мавп; зоопарк (єдиний на острові Пхукет), побачити буддійські храми (один з найпопулярніших монастирів храм Калонг знаходиться в центральній частині острова); покататися верхи на слонах; зайнятися риболовлею.
Головний розважальний центр острова – пляж Патонг. Це самий жвавий пляж Пхукета, де знаходиться величезна кількість крамниць, магазинів, ресторанів, барів та нічні розваги.

розваги в Пхукеті

Пхукет – визнаний центр водних видів спорту: тут є всі можливості для парасейлінгу, віндсерфінгу, катання на водних лижах і яхтах, водних мотоциклах. На острові близько 10 спеціальних шкіл підводного плавання, які організують спеціальні 1-2 денні поїздки до довколишніх островів (Ко-Пхіпхі, Ко Док-Травень). Найпопулярніший вид спорту на острові – плавання з аквалангом.

Таїланд1 comment

One Comment
  1. Пхукет lover коментує:

    Нет лучше места на земле, это однозначно! А симиланские острова рядом с Пхукетом могут легко посоревноваться с Мальдивскими!!

Залишити коментар