close x

Пам’ятки Провінції Бретань – знакові міста

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Провінція Бретань розташовується в північно-західній частині Франції на величезному півострові, між протокою Ла-Манш і Біскайською затокою. Унікальний клімат, красива природа і велика кількість визначних місць роблять провінцію чарівною в очах туристів. Влітку тут завжди дме освіжаючий бриз, а зими завжди м’які і тихі, що дає можливість мандрівникам безперешкодно насолоджуватися відпочинком. Бретань – відомий центр таласотерапії, на території провінції розташовано кілька великих курортів. Лікування морською водою, цілющими грязями і екстрактами морських водоростей рекомендовано не тільки людям із захворюваннями нервової та опорно-рухової систем, але і в якості профілактики хронічної втоми і стресу.

Місто Сен-Мало

Мабуть, найяскравішим містом провінції можна вважати Сен-Мало. В історичному районі Сен-Мало знаходиться кілька уцілілих фортечних валів (колись місто було центром работоргівлі). На них обладнані просторі оглядові майданчики, під час екскурсії туристи можуть дізнатися багато нового про історію міста. Також варто відвідати музей Сен-Мало, відкритий в старовинному замку, і з’їздити на безлюдні острови Гернесі й Джерсі, розташовані недалеко від берега.

Місто Сен-Мало

Місто Дінан

Багате історичними пам’ятками місто Дінан оточує висока стіна, що уціліла з часів середньовіччя. Серед релігійних пам’яток міста виділяється церква Сен-Мало, побудована в 15 столітті, а також базиліка Спасителя, зведена трьома століттями раніше.

Місто Дінан

Подорож буде неповноцінною без відвідування міста-фортеці Бреста. Крім численних архітектурних пам’яток, тут відкрито безліч культурних закладів, чудову колекцію живопису представляє Музей образотворчих мистецтв.

Місто Дінан

Місто Кемпер

Місто Кемпер приваблює відпочиваючих чудовими пейзажами. На його території є кілька великих парків, мальовничих площ і величезна кількість музеїв і галерей. На березі річки Оді знаходиться містечко Бедонія, яке й сьогодні привертає діячів мистецтва своєю спокійною атмосферою й пейзажами.

Місто Кемпер

Серед інших популярних містечок Бретані варто відзначити Ванн, Карнак, Киберон і Бель-Іль. Останній є найбільшим за чисельністю населення містом півострова і найпопулярнішим туристичним центром. Саме тут можна знайти самі розкішні готелі, ресторани і магазини. Найвідвідуванішим у туристів містом регіону є Ренн, він став відомий на весь світ завдяки своїм унікальним нічним фестивалям. У липні тут проводять традиційний музичний фестиваль Les Tombées de la Nuit, який відвідують виконавці і шанувальники різних музичних напрямків. Протягом року в місті проходить безліч мистецьких виставок і заходів, присвячених різним областям сучасного мистецтва.

Місто Карнак

В околицях міста Карнак розташована одна з найзагадковіших пам’яток в історії людства – дольмени. Ці кам’яні споруди значних розмірів створювалися ще в епоху мегаліта, дольмени є найстарішими на території Європи. Їх вивчення триває не один десяток років, але вченим так і не вдалося знайти відповідь на питання, для чого вони зводилися. Дехто припускає, що дольмени допомагали стародавнім людям вести календар, а інші вважають їх частиною великої культової споруди. Сьогодні унікальний історичний район доступний для проведення екскурсій, дольмени знаходяться в оточенні дуже гарних природних ландшафтів.

Місто Карнак - дольмени

В околицях Ренна знаходиться одна з головних природних пам’яток регіону – ліс Броселіанд. Він овіяний легендами про короля Артура, відвідування цього лісу вважається справою честі для всіх фанатів історій про лицарів круглого столу. Якщо вірити місцевим легендам, то на території лісу знаходиться могила Мерліна, й це далеко не єдине загадкове місце в лісі. Зі старовинним лісом пов’язано безліч неймовірних історій, дослідникам вдалося виявити в ньому руїни культових споруд, які створювалися ще за часів кельтів.

Місто Карнак

Місто Дінар

Це місто вважається одним з найкрасивіших міст Франції, і все завдяки історичному району, який прекрасно зберігся. Вся територія міста являє собою справжній музей під відкритим небом, тут збереглося понад 400 розкішних вілл, які будувалися понад сто років тому. Багато історичних вілл сьогодні знаходяться в приватній власності та належать світовим знаменитостям.

Місто Дінар
У деяких історичних будинках розташовуються чарівні готелі, які дозволяють гостям на кілька днів зануритися в неповторну атмосферу минулих століть. Приємним доповненням до відпочинку будуть розташовані в місті національні ресторани й цікаві магазини.

Місто Дінар

Франція0 comments

Залишити коментар