close x

Іспанія. Не просто батьківщина кориди

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Вирушаючи у відпустку за кордон, перш за все, необхідно чітко уявляти, чого від відпочинку чекаєш, і що може запропонувати тобі конкретна країна. Хоча б для того, щоб потім не кусати лікті, шкодуючи про невикористані можливості. Для успішної ж поїздки слід хоч трохи дізнатися про саму державу, про її жителів і традиції. Тому давайте розберемося в тому, що може запропонувати туристу Іспанія.

Найчастіше країна-курорт робить ставку на приморські поселення, облаштовуючи, в першу, чергу пляжі та готелі. Тому, як правило, “в глибинці” нема чого шукати. Проте в Іспанії ситуація склалася інакше.

Барселона

Крім чудових курортів, облаштованих згідно з найбільш високих вимог, туристи рвуться в старовинні міста, специфічна архітектура яких варта окремих слів.
[ad#banner] Приморська частина Іспанії дуже велика. Солона вода омиває країну майже по всьому периметру. Тому і вибір курортів виглядає вельми широким. Ви можете підібрати район, місто та готель на власний смак, враховуючи різноманітні дрібниці, аж до температури води та “м’якості” берегу.

Барселона

Інше питання полягає в тому, на що в Іспанії можна подивитися. Батьківщина кориди та фламенко, країна гарячих кабальєро і чорноокич кармен, Іспанія живе палко та з повною віддачею. Для заморських гостей збудували парк атракціонів Port Aventura, аквапарки, зоопарки та дельфінарії. Крім того, тут є навіть парк папуг.

Валенсія

Однак це не виділяє країну на тлі інших європейських держав. Тому, щоб відчути смак Іспанії, обов’язково зверніть увагу на розваги місцевого колориту. У великих містах (наприклад, в Барселоні) збудовані приміщення для кориди – вже самі по собі ці місця навіюють трепет на любителів полоскотати свої нерви. Не менш знаменита запальна іспанська музика та танці. По вечорах у великих містах обов’язково влаштовуються міні-фестивалі. Навряд чи ви пройдете повз такі темпераментні веселощі.

Іспанія

Пам’ятайте знаменитого Дон Кіхота? Так от, на Тенеріфе вам покажуть справжній лицарський турнір, настільки видовищний і яскравий, що ви забудете про фотоапарат.

Річка Cuervo

Сприйняття життя іспанців чітко відображено в архітектурі. Привітні та відкриті, вони, тим не менш, набудували чимало гарних і неприступних замків, більшість з яких цілком стерпно виглядають й досі. Приголомшливі споруди розташовані в Гранаді та Севільї. Хоча практично кожен іспанський будинок – це маленька, але гордовита фортеця, багато прикрашена витими ковальськими виробами.

Часний будинок в ІспаніЇ

Іспанці дуже побожні, тому в країні багато старовинних соборів, мечетей, церков і каплиць. Кожна будівля красива по-своєму і обов’язково зачепить у вашій душі незримі струни. Дивний факт – навіть серед руїн храмів багато туристів відзначають особливу, “молитовну” атмосферу.

Мадрид

Міста Іспанії вишикувані по-особливому. Порівняно невисокі будівлі, тим не менш, настільки близько прилягають одна до одної, що закривають провулки від палючого сонця. Серед житлових кварталів перлинами розсипані парки, собори, музеї, біля яких неможливо не зупинитися, адже такої краси більше ніде не побачиш. Втім, в Іспанії віддають перевагу тому, щоб насолоджуватись життям, не поспішаючи.

Туристична карта Іспанії

Мапа Іспанії

Іспанія0 comments

Залишити коментар