close x

Шрі-Ланка – рай земний

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Шрі-Ланка – неймовірної краси острівна держава, розташована на відносно невеликому однойменному острові в південній частині континентальної Азії. Ще в кінці попереднього сторіччя лише деякі туристи знали про існування Шрі-Ланки, в той час як сьогодні тури на курорти цієї країни здобули надзвичайно високу популярність. Зараз відпочинок на Шрі-Ланці є одним з найбільш привабливих варіантів “екзотичного” проведення часу.

Шрі-Ланка

До 1972 року такої держави як Шрі-Ланка не існувало взагалі. Ця площа, що перевищує 65 тис. кв. км., носила назву Цейлон, після чого була перейменована. До речі, сучасна назва країни перекладається українською як “Благословенна земля”, з чим не можна не погодитися, хоча б раз побувавши тут.

Шрі-Ланка

Практично всі поселення на узбережжі острова Шрі-Ланка, який омивається водами Індійського океану і Бенгальської затоки, використовуються місцевими функціонерами в якості туристичних зон. І, в першу чергу, це стосується південно-західній частині колишнього Цейлону. Саме в цій частині розташовані два найбільші курорти держави – Коломбо і Бентота.

Шрі-Ланка

Всупереч поширеній думці, Коломбо не є офіційною столицею Шрі-Ланки, проте, місто, назване на честь Христофора Колумба, вважається фактичною столицею держави, оскільки в ньому розташовуються резиденція президента і деякі інші адміністративні будівлі. Крім пляжного відпочинку, туристи в Коломбо зможуть відчути колорит давніх торгових вуличок і площ, а також оглянути численні монастирі, мечеті та церкви.

Шрі-Ланка

[ad#kvadrat]Бентота – більш молодіжний курорт. Тут ви не зможете знайти велику кількість пам’яток, проте, якщо крім засмагання віддаєте перевагу ще й активному відпочинку – це місце вам обов’язково сподобається. Прямо на пляжі вам запропонують покататися на водних лижах і дошці, зайнятися віндсерфінгом і дайвінгом, прокотитися на яхті та під вітрилом. Особливо до душі доведеться Бентота тим, хто не уявляє себе без підводного плавання. Поки інші жителі пострадянського простору сумують за пізньої весни і літа – на Шрі-Ланці ви зможете здійснити своє перше занурення з досвідченим інструктором – тільки такі працюють в місцевих дайвінг-центрах.

Шрі-Ланка

Якщо вірити легендам, саме тут, на Шрі-Ланці, і знаходився Райський Сад, про який оповідає Біблія. Саме тут жили Адам і Єва, що зовсім не дивно, адже Шрі-Ланка в дійсності дуже сильно нагадує рай на Землі. Тут просто приголомшлива природа. Національні парки Рухуну, Вілпатту і Гал-Оя надійно охороняються, тому й створюється враження, що людська рука до цих пір їх не торкнулася. Поруч з курортом Канді розташовується приголомшливий Королівський ботанічний сад, а гостей Сігірію приголомшує гігантська Левова гора.

Шрі-Ланка

Крім природних пам’яток, на Шрі-Ланці чимало і рукотворних чудес, серед яких музеї, форти, палаци, мечеті, галереї та багато іншого. Особливу увагу туристів привертає старовинне місто Анурадхапура, в якому можна побачити величезний ковчег Руванвелісея дагоба та інші пам’ятки.

Багато чого в культурі Шрі-Ланки пов’язано з Буддою, тому серед туристичних маршрутів переважають походи до скелі з відбитками його ніг, до Храму Зуба Будди, до дерева Бо, під яким Будда відпочивав, і т.д. Однак не менша кількість екскурсійних програм припускають відвідування об’єктів, пов’язаних з виробництвом чаю, до того ж, місцеві плантації і фабрики пропонують відвідувачам дегустації, а також відвідування найцікавіших “чайних музеїв”. На те він і Цейлон!

Шрі-Ланка

Шрі-Ланку без перебільшення можна називати справжнім земним раєм. Більше того, тут кожен зможе знайти пригоди собі до душі. Та й що може бути приємніше, ніж зануритися в місцеву природу і насолодитися ласкавим вітром, що дме з Індійського океану? Мабуть, нічого.

Шрі-Ланка0 comments

Залишити коментар