close x

Гірськолижний курорт Сант-Антон в Австрії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Курорт Сант-Антон в регіоні Арльберг на заході Тирольского краю – справжній рай для досвідчених лижників. Багато трас тут спеціально не рівняють, щоб були горби: це підвищує складність катання. Можливостей для експертного катання сноубордистів не менше: схил на Rendl Beach, відмінний фан-парк з халф-пайпом, трамплінами, квотер-пайпом і так далі, а також близько 185 км для фрірайду і бек – кантрі.

курорт Сант-Антон
Підйомники доставляють лижників з Сант-Антона на два протилежні схили хребтів. Основне катання відбувається на південному схилі. На північний схил ходить гондола Рендлю (Rendl, 2100 м), розташована на околиці курорту.
Завдяки єдиному абонементу на підйомники, гірськолижники, які проживають у Сант -Антоні, можуть кататися на курортах Сант- Крістоф, Штубен, Цурс і Лех. У сумі це більше 500 км трас.
До курортів Цурса ходить автобус, вартість якого вже включена в ski-pass, а от автобус до Леха платний – приблизно 3 EUR в один кінець.

Як дістатися до Сант-Антона

Переліт до Інсбрука, відстань від аеропорту – 97 км.

Готелі Сант-Антона

У Cант-Антоні є два шикарних п’ятизіркових готелі – Alberg Hospiz і Raffls St. Antoner Hof, а також більше двадцяти готелів 4*, практично всі – з власними велнес-центрами. Замовити собі готель на гірськолижному курорті ви можете на сайті Skiresorts.com.ua. Тут можна придбати тури на курорти Австрії та України.

Траси Сант-Антона

Для «профі» тут дуже багато широких складних трас. Відмінний район катання лежить нижче вершини Фаллюгаграт (Valluga Grat, 2660 м). Цікавий спуск розташований між вершиною Гамп (Gampen, 1850 м) і долиною курорту. Лижникам середнього рівня підійде довга, з великим перепадом висот, траса від вершини Ульмер-Хютте (Ulmer Hutte, 2279 м) до містечка Рауц (Rauz). Сподобаються їм також лісистий район Гампа, де є багато цікавих трас, і ділянка схилу від Капалл (Kapall, 2330 м) до селища. Непоганий район катання лежить в районі Рендлю.
Новачкам у Сант -Антоні буде важкувато – легких трас мало.
Легкі «сині» спуски зустрічаються лише в районі Гальціга (Galzig, 2185 м).

Мапа Сант-Антону

курорт Сант-Антон

курорт Сант-Антон

Розваги, екскурсії та пам’ятки Сант-Антона

У Музеї гірськолижного спорту і краєзнавства представлена цікава колекція, присвячена історії гірськолижного спорту, Сант- Антону, будівництву залізниці і тунелю на курорті. Гурмани напевно оцінять відкритий при музеї ресторан. Цікаві і тутешні церкви: Святого Антонія і Святого Якова.
Басейни з сауною і паровою лазнею, відкриті ковзанки, закриті корти, боулінг, кінотеатр, 74 ресторану, дві дискотеки, 38 барів і кафе.

Австрія0 comments

Залишити коментар