close x

Турція. Анталія – перлина середземного моря

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Анталія це просторі пляжі, скелясті плато, кришталево чисте море …
Мальовниче морське місто Анталія підноситься та обривається в море на скелястому плато, розташованому на тлі вершин гір Торос. Анталія – найбільш популярний туристичний курорт на всьому узбережжі Турціі.

Анталія збудована на висоті в сорок метрів над рівнем моря. Місто вибудуване на плато, яке обривається до моря. З міста відкривається прекрасний вигляд на красиву затоку, що носить ту ж назву. До чистого блискучому моря спускаються гори Торос. Їх схили вкриті сосновими лісами. Дане природне багатство утворює берегову лінію, яка трохи переривчаста. Вона представлена рівнинами і пагорбами. Особливо гарний тут водоспад під назвою Дюден. Найчастіше його відвідування входить в екскурсію по місту Анталія.

Турція. Анталія

Турція. Водоспад в Анталії
Відома в давнину як Атталейя, Анталія була заснована у II ст. до н.е. королем Бергами Атталосом II і названа його ім’ям. Своє нинішнє ім’я місто знайшло в XIII ст., коли потрапило під владу султана Алаедіна Кейкуба, який перетворив Анталію в свою зимову резиденцію.

[ad#banner]Сьогодні Анталія приваблює туристів в Турції не тільки багатою історичною спадщиною і шикарною природою, чистим морем, але і відмінною гаванню, мальовничим старим кварталом Калєїчи з вузькими петляючими вуличками та старовинними дерев’яними будинками. Стара фортечна стіна майже не тронута часом, а над містом підноситься мінарет Йівлі, своєрідною архітектурною пам’яткою, висотою 37 метрів, побудований в 13 столітті, він зберігся і досі майже не реконструювався.

Турція. Готель в Анталії

Найдавнішими пам’ятками міста є колоритний порт, ворота Адріана, споруджені на честь міста римським імператором Адріаном, який відвідав місто в 130 році н.е. Обов’язково відвідайте Археологічний музей Анталії, в ньому представлені унікальні історичні знахідки, що характеризують побут турків, які жили ще в минулому тисячолітті. Курортний центр пропонує комфортабельні готелі, а безліч ресторанів, кав’ярень в національному стилі, всіляких розважальних центрів, дискотек, магазинів, парків водних розваг, які не дадуть Вам нудьгувати ні вдень, ні ввечері!

Турція. Готель в Анталії

Даний курорт вважається одним з найбільш молодих міст-курортів Турції. В Анталії є міжнародний аеропорт, розташований за дванадцять кілометрів від міста. Місто відрізняється чудово розвиненою індустрією розваг. Тут ви зможете відвідати якийсь з аквапарків, оселитися в одному з численних готелів. На даний момент серед туристів тури в Анталію надзвичайно затребувані. На одному узбережжі з цим містом-курортом розташовується величезна кількість куди більш давніх міських будівель, правда, практично всі вони мертві, в той час як Анталія активно розвивається і процвітає. Мандрівники обирають даний курорт саме за рахунок поєднання стародавнього і сучасного.

Турція0 comments

Залишити коментар