close x

Відпочинок в Болгарії. Морські і гірськолижні курорти

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Болгарія – країна щирого гостинності. Болгари, чиє серце і двері завжди відкриті для вас, кажуть що кожен гість – це гість від Бога.
Чудова природа, м’який клімат, тепле море та численні мінеральні джерела – все це становить справжнє багатство країни.
Від величного мису Каліакра на півночі до екзотичних джунглів річки Ропотамо на півдні простягнулось болгарське узбережжя Чорного моря.
Болгарія
Великі сучасні курорти та маленькі старовинні містечка Болгарії, екзотичні пляжі, дюни, зелені пагорби, тихі затоки, романтичні півострова і мальовничі річки.
Тут на гостинному березі, є все для тих, хто прагне до динамічного відпочинку, а також для тих, хто віддає перевагу тиші, спокою, шуму морського прибою і зеленій прохолоді незайманих лісів.
Любителям старовини древня земля Болгарії подарує незабутню красу світу еллінських та римських міст, блиск фракійських скарбів і камерну музику болгарських монастирів.

Албена

Албена не випадково носить ім’я відомої болгарської красуні. Природну красу пляжу обрамляє зелений масив, тому повітря в Албені незвично свіже, від чого приємно підвищується апетит, змінюваний, хіба що, бажанням поспати. У Албену ідеально їхати з дітьми – по-перше, лагідне сонце не буде палити своїми променями ваше чадо, а по-друге, там добре розвинена інфраструктура дитячого відпочинку.
Албена. Болгарія
Для неповнолітніх відпочиваючих постійно проводяться різні заходи, що дають батькам можливість відпочити від своїх нащадків, поки ті беруть участь у черговому конкурсі. У місті багато поліцейських, які постійно стежать за порядком, і це є ще одним плюсом Албени. А якість сервісу порадує навіть найвимогливішого туриста.
[ad#kvadrat]

Сонячний берег

Не менш цікаво, але набагато дешевше відпочивати в Болгарії на Сонячному Березі.
У чотирьох кілометрах від Сонячного Берега знаходиться Несебр – унікальні містечка, що стоять на вузькому півострові. Туристів найбільше приваблює старовинний дерев’яний млин. Це місце було заселене ще в часи Візантії, і від цих часів залишилися руїни старих стін. Давні власники Несебра були людьми з підприємницькою жилкою.
Сонячний Берег. Болгарія
Феодали продавали півострів, потім, через якийсь час знову купували його, а потім знову продавали за вищою ціною, непогано наживаючись на цих оборудках.

Золоті піски

Практично кожній людині (з колишнього СРСР) відома назва Золоті Піски. У радянські часи це був один з небагатьох курортів, куди можна було виїхати на відпочинок. Зараз Золоті Піски став раєм для бідних студентів, тому що там не тільки маса дискотек, але також всі умови для активного, і, головне, недорогого відпочинку.
Золоті Піски. Болгарія
Можна уявити себе Ікаром і політати на дельтаплані, або за образом і подобою Жак-Іва Кусто пірнути у глибини Чорного моря з аквалангом. А можна зайнятися віндсерфінгом або водними лижами. Або просто цілий день спати на пляжі, а ночами танцювати до втрати пульсу на дискотеках.

Гірськолижні курорти Болгарії

Боровець

Гірськолижний курорт Боровець розташований в 73 км від Софії, в 126 км від Пловдіва, в 12 км від невеликого містечка Самоков. Боровець знаходиться на висоті 1350 м над рівнем моря на північних схилах Рильських гір у віковому сосновому бору, у підніжжя вершини Мусала – найвищої на Балканському півострові (2925 м).
Боровець. Болгарія
Боровець – найстаріший і найбільший зимовий гірськолижний курорт в Болгарії. Тут не раз збиралася світова еліта лижного спорту. Боровець пропонує відмінні умови для любителів гірськолижного спорту. Тут для них побудовано безліч споруд, найбільше з яких кабінна канатна дорога “Ястребець”, долає відстань в 4800 м і денівіляцію 1043 м за 23 хвилини. З її допомогою можна піднятися на вершину Ястребець висотою 2369 м, звідки можна побачити неймовірну панораму – скелясті вершини впираються в хмари: Мусала, Мала Мусала, Іречек, дено, Алеко і багато інших.

Банско

Гірськолижний курорт Банско розташований в 160 км від Софії на висоті 936 м над рівнем моря, в південно-західній Болгарії, у острогів Пірінськіх гір, одного з найкрасивіших болгарських гірських масивів, національного заповідника, оголошеного ЮНЕСКО об’єктом світової природної спадщини.

Серед гірськолижних курортів Болгарії Банско – самий старовинний і освоєний.
Банско. Болгарія
Умови для гірськолижного спорту відмінні – гори переважно альпійського характеру. Оточений гірськими ланцюгами Пірінськіх, Рильських і Родопських гір, Банско є кліматичним гірським курортом. Відрізняється коротким літом і довгою зимою. Снігопади рясні, сніговий покрив досягає двометрової товщини.

Болгарія0 comments

Залишити коментар