close x

Водоспад Вікторія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Водоспад Вікторія є одним з самих високих водоспадів в світі. На нього можна поглянути з гелікоптера або зробити піші прогулянки з боку Зімбабве або Замбії. Однозначно можна сказати, що 15-хвилинний політ над такими водоспадами захоплює і надихає. З висоти можна побачити всю масштабність і його красу.

Водоспад Вікторія

Піші прогулянки біля підніжжя водоспаду Вікторія освіжать розум і додадуть сил. Ви побуваєте в середині стихії: шум падаючої води, пара (як дим), що піднімається в повітря, і щось схоже на дощ, який утворюється від конденсації в природі.

Водоспад Вікторія

Також абсолютно безкоштовно можна прогулятися по мосту, що сполучає Зімбабве і Замбію, звідки відкривається вигляд на водоспад як з боку Зімбабве, так і з боку Замбії. Сам міст, на противагу своїй англомовній назві, водоспадів не перетинає, він висить над ущелиною, в яку втікає вода, що впала із скель, щоб потім вирватися на простори і розлитися широкому повноводному Замбезі нижче за течією. З нього відкривається дивний вигляд на водопади в деякому віддаленні. Власне, Сесіль Родс вибираючи місце для мосту, наполіг, щоб будували саме тут, де проїжджаючих пасажирів обдає бризками від бурхливого водопаду.

Водоспад Вікторія

Наявність з обох кінців національних парків дозволяє створити дивну картину: витончений міст, будучи знятий з боку, по вигляду виходить з джунглів і входить в них. Добудували його в 1905 році, а через 60 років він став міждержавним, розділяючи спершу Північну з Південною Родезію, потім Замбію і Зімбабве. Свого часу саме тут, у вагоні, встановленому посеред моста, велися переговори про долю Зімбабве.
Найвідважнішим представлена можливість зробити стрибок з моста, щоб точно щось змінити в своєму житті.
Водоспад Вікторія

Водоспад Вікторія

Водоспад Вікторія

Водоспад Вікторія згори

Розваги на Водоспаді Вікторія

Серед розваг, які тут пропонують туристам – стрибки з банджі, політ на пароплані, купання в водоспаді, яке можливе лише під час “низької” води.

Стрибок з банджі на Водоспаді Вікторія

Політ над Водоспадом Вікторія

Плавання на Водоспаді Вікторія

Плавання на Водоспаді Вікторія

Водоспад Вікторія на карті

Африка0 comments

Залишити коментар