close x

Чим зайнятися і як розважитися в Єгипті?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Єгипет вабить мільйони туристів своїми чудовими пляжами та теплим морем. Але не тільки море та пляжі приваблюють відпочиваючих, але й різноманітні види відпочинку та розваг.

Верблюд в Єгипті
У Червоному морі дуже багато коралових рифів. Деякі з них так близько до берега, що можна одягти маску з трубкою і заглянути під воду, де перед вашими очима відкриється чарівний світ морських мешканців і рослин.

В Єгипті є кораблі, днище яких прозоре. Це спеціально вигадано для тих туристів, які бояться спуститися під воду з аквалангом або маскою. Це дуже зручно і безпечно: туристи спокійно насолоджуються картиною підводного життя і можуть навіть сфотографувати і знімати на відео побачене.

Підводний світ Єгипту

Підводний світ Єгипту

Багато туристів сюди приїжджають для заняття віндсерфінгом. Багато більше цікавляться пустелею. Для них влаштовують сафарі на джипах. У пустелі можете зустрітися з бедуїнами. Ви побачите, як вони добувають воду в пісках, чим вони харчуються в пустелі.

Вас також повезуть в оази – це екзотичні острови посеред пісків. Туристам запам’ятовується Біла пустеля, яка знаходиться в Новій долині. Вона знаменита своїми незвичайними фігурами каменів. Найзнаменитіші міста Єгипту – Каїр і Луксор, славляться своїми історичними пам’ятками, відомими у всьому світі. З усього світу приїжджають подивитися на знамениті єгипетські піраміди і гробниці фараонів. Так само влаштовуються круїзи по Нілу.

В Єгипті є одне місце, яке має важливе значення для християн. Це священна гора Синай. Саме на цій горі, згідно Біблії, Бог дав скрижалі із заповідями Мойсея. Сьогодні багато віруючих і просто туристи, які цікавляться релігією, повторюють шлях Мойсея, яка займає більше трьох годин.

Гора Синай

В готелях Єгипту працюють професійні аніматори, які розважають дітей та дорослих цілий день. Відпочиваючим пропонують відвідувати уроки танців живота, влаштовують різноманітні конкурси. А вечорами прямо на пляжі влаштовуються дискотеки. Треба зауважити, що аніматори в готелях в основному іноземці, які говорять декількома мовами. Сувеніри на пам’ять і в подарунок можна придбати не лише в місті, а й у самому готелі. Тут продаються різні статуетки стародавніх єгипетських богів, папіруси, маленькі піраміди з різного матеріалу.

Піраміди Єгипту

Єгипет0 comments

Залишити коментар