close x

Робота в туризмі

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Робота в туризміРобота в сфері туризму на перший погляд може здатися легкою. Подорожі, відпочинок, гарячі тури і екзотичні країни – що може бути прекрасніше?! Але спробуйте попрацювати гідом в Таїланді, Туреччині, Греції та інших країнах, або сядьте на місце менеджера з туризму та продайте тур вимогливим клієнтам.

Робота в турагенції забирає дуже багато сил і часу, тому справжні професіонали туристичного бізнесу живуть своєю роботою, а не тільки подорожують.

Робота в туризмі – це робота з людьми, які хочуть відпочити і платять гроші. Але хто ж любить розставатися з грошима? Тому менеджер з туризму найчастіше мало не припрошує клієнта вибрати тур покраще (і трохи дорожче), щоб потім не чути нарікань на зіпсований відпочинок. Це не розвага, а стиль життя і величезна відповідальність за людей.

Так що людина, яка працює в туристичній галузі, повинна побут не тільки професіоналом своєї справи, а й мати знання по схожих спеціальностях. Якщо Ви хочете бути туристичним менеджером, то Ви повинні розбиратися в психології людини, вміти знаходити компроміси і реагувати на найменшу зміну в настрої клієнта. Вам знадобляться комунікативні навички, і прагнення не просто продати клієнтові тур, а зробити все можливе для того, щоб людина, яка звернулася в Вашу туристичну компанію, залишилась повністю задоволена своїм відпочинком. Якщо працювати турменеджером – це ваше покликання, то вам сюди – работа в туризме вакансии.
[ad#banner] Якщо Ви твердо вирішили працювати в туризмі, то Вам доведеться також розвивати свої аналітичні здібності. Адже найчастіше клієнт, який звернувся у турфірму, лише в загальних рисах уявляє собі свій відпочинок. І, як результат, його думки і відповіді на Ваші питання часто можуть бути суперечливими. Від вас вимагається вміння з усієї незв’язною інформації, повідомленої Вам клієнтами, виділити ту нитку, яка приведе Вас до відповіді на питання про те, якою ж все-таки вид відпочинку ця людина бажає отримати. Варто зазначити, що якщо Вам вдасться задовольнити такого клієнта, то можете вважати, що Ваше покликання – це продажі. Відгуки про таких туристичних агентів часто залишають вдячні клієнти, адже потрібно мати справжній талант для того, щоб вгадати і втілити в життя бажання незнайомої людини.

Робота гідом за кордоном здається ідеальною тільки з початку. Робота екскурсоводом – це величезна відповідальність за групу людей, з якою ви подорожуєте по Таїланду, Туреччині, Греції або Південно-Східної Азії. Гіди не стільки насолоджуються красою природи, скільки продумують, як зробити відпочинок туристів безпечним і цікавим. Тому працювати гідом за кордоном буде під силу тільки справжнім мандрівникам, які настільки закохані в навколишній світ і його історію, що готові віддавати себе повністю улюбленій справі!

Туристична сфера0 comments

Залишити коментар