close x

Затока – лікувальний курорт

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Курорт Затока виблискує як дорогоцінна перлина під променями яскравого південного сонця. Знаходиться курортна місцевість в Одеській області. Територія курорту включає піщану косу Кароліно-Бугаз (ширина від 70 до 500 м), будучи продовженням східного берега Дністровського лиману. Вражають його багатокілометрові чудові пляжі з дрібним піском на косі Кароліно-Бугаз (близько 2,5 км). За пляжем – вузька піщана коса (ширина 120 м), яка відділяє Будакський лиман від Чорного моря і тягнеться на південний схід, аж до курорту Приморське. Повідомлення залізничне і автобусне до станції Бугаз Одесько-Кишинівська залізниці і автобусне до курорту.

Пляж Затоки

Розташування

Курорт Затока розташований на березі Чорного моря і західному березі Дністровського лиману, в 65 км від Одеси, в Білгород-Дністровському районі Одеської області, в селищі Затока. Дивіться хорошу карта поселка затока.

Природа

Мальовничо розкинулася на березі Дністровського лиману курортна місцевість Затока в оточенні садів і виноградників у впадання Дністра в море. На території селища Затока великий парк. Дельта – царство водоплавної птиці. Сотні видів їх постійно, серед них – лебеді, рожеві фламінго, пелікани, дикі гуси, баклани, чаплі.

Клімат

Безцінний природний дар – благодатний клімат. Затока – один з теплих районів Причорномор’я. Безморозний період тут триває більше 200 днів, а вегетаційний 220-280 днів. При великій кількості сонячних днів і високих літніх температурах в Затоці дуже висока випаровуваність. Зима м’яка, середня температура січня -3 градуси. Літо дуже тепле, середня температура липня +22 градуси. Денна спека переноситься легко завдяки морським бризам.

Затока

Основні лікувальні фактори

Курорт Затока подарує вам поєднання ласкавого сонця з ароматом степових трав. Море, багаторічний сосновий бір і простягнулися на кілька кілометрів чудові пляжі, покриті дрібним піском – що ще потрібно для відпочинку? Природні умови та клімат сприяють успішній кліматотерапії.

Основні показання для лікування

Захворювання органів дихання (в т.ч. туберкульозного характеру), системи кровообігу, нервової системи, сечостатевої системи, кістково-м’язової системи, хвороби шкіри, гінекологічні хвороби.

Затока

Додаткова інформація

Курорт Затока розташований недалеко від адміністративного центру району міста Білгород-Дністровського, що виріс майже у самого впадіння Дністра в Чорне море. Це одне з найдавніших міст України з відомим пам’ятником старовини – знаменитою фортецею. Були на цій землі А.С. Пушкін, Адам Міцкевич, Леся Українка та ін Понад 300 років весь цей край перебував під турецьким ігом. З 1918 р. курорт входить до складу Бессарабії, а з 1940 р. повернуто СРСР і увійшов до складу України.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар