close x

Бодрум. Шматочок південної Туреччини

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Бодрум є одним з найбільш відомих і популярних турецьких курортів. Домогтися такого статусу Бодруму дозволила аж ніяк не реклама, а унікальні природні та історичні комплекси. На території площею в 557 квадратних кілометрів розташувалась величезна кількість пам’яток древньої цивілізації, а омиває це місце Егейське море зі своєю прозорою блакитною водою, чистими пляжами і м’яким узбережним кліматом – пречудове місце для відпочинку.

Дивлячись на всю цю красу, одразу починаєш розуміти, чому турецький уряд вкладає в Бодрум великі інвестиції, активно розвиває цей курорт.

Бодрум, Турція

[ad#kvadrat]Історія Бодруму захоплює подих. Уявіть собі, цьому місту уже більше 32 сторічч. У далекому минулому він носив ім’я Галикарнаса – другої столиці держави Карі. На цих грецьких (тоді ще) територіях народився відомий древній історик Геродот. Зараз же руїни древніх будівель слугуть приманкою для туристів з усіх куточків світу.

Серед широкого різноманіття варіантів культурного та історичного відпочинку останнім часом обороти стала набирати мода на відвідування невеликих і акуратних прибережних селищ в передмістях міста Бодруму. Серед таких сіл можна виділити Гюмюшлюк – це одне з тих старих рибальських селищ, які не втратили свого шарму та особливої атмосфери, які навесні і влітку потопають у кольорі садів і оливкових гаїв.

Бодрум, Турція

У цьому поселенні зовсім поряд з маленькими будинками, зібраними в вулички, розташовані і величезні вілли, що стоять уздовж лінії узбережжя. Але ці багаті будинки анітрохи не псують враження від Гюмюшлюка, а швидше навіть підкреслюють красу навколишньої природи. Популярності селищу додає й той факт, що побудоване вона на вершині стародавнього міста під назвою Міндоса. Саме місто вже давно розташоване нижче рівня моря, але його залишки все ще можна побачити, пірнувши під воду.

Бодрум, Турція

Ще одне цікаве село носить ім’я Ялікавак. Особливим це село роблять найшикарніші і неповторні краєвиди сільських просторів, вітряки, прекрасні чайні сади, а також фауна, що представлена середземноморськими тюленями, які іноді виповзають з води на берег. Крім того, варто відвідати Ортакент з його пляжем, який отримав “Блакитний прапор” – нагороду, яка є синонімом високої якості та безпеки пляжу. Красиві незаймані гавані, притягують до себе мандрівників. Бухти та прекрасні пляжі – краще місце для любителів моря і сонця, які можна знайти в Турції майже будь-де, наприклад, в Анталії.

Бодрум, Турція

Дуже велика кількість розваг, що представлені в Бодрумі, пов’язані з водою. Серферам, любителям фрегату та інших водних видів спорту Бодрум припаде до душі за рахунок вітряної погоди на цій ділянці Егейського моря. Та й для дайвінгу дуже добре підходить місцеве морське дно, де при зануренні можна наткнутися на печери, скелі та рифи.

Взагалі Бодрум – дуже універсальний курорт, який підійде і молоді, і людям старшого віку, а також цілим родинам. Поки одні будуть займатися екстремальним спортом, інші віддадуть перевагу просто прогулянкам по садах і селах, оглянути стародавню спадщину Туреччини та зробити відмінні фотографії.

Бодрум, Турція

[ad#banner]До слова, Бодрум – це не тільки мальовничі куточки, першокласні пляжі та давня історія. Бодрум – це ще й головний тусовочний центр Туреччини. Життя в місті не зупиняється ні на хвилину. Як кажуть у США, 24/7 тут все кипить і вирує. Щільність розважальних закладів на квадратний кілометр в Бодрумі може зрівнятися тільки з найбільшими розважальними центрами світу, наприклад, з Лас-Вегасом. Бари, ресторани, дискотеки та нічні клуби тут розташовані буквально на кожному кроці. Серед усіх цих різноманітних місць для дозвілля окремо стоїть одна з найкращих у Старому світі дискотек – “Галікарнас”, яка не дасть про себе забути завдяки незабутньому та розкішному лазерному шоу.

Бодрум, Турція

Головна особливість всього Бодруму в цілому полягає в тому, що кожен знайде тут щось для себе, на свій власний смак. Саме з цієї причини ця місцевість і привертає до себе увагу мільйонів туристів.

Турція0 comments

Залишити коментар