close x

Макаді Бей – курорт біля Хургади

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Інформація про курорт

Макаді Бей розташований у відокремленій бухті, далеко від населених пунктів, пустеля тут впритул підходь до моря. У Макаді Бей в Єгипті, як ніде, можна побачити приголомшливий захід африканського сонця, яке сідає за пустельні скелі, підсвічуючи їх незвичайним багряним сяйвом.

Спочатку це узбережжя було пустельним і безлюдним. Його освоєння почалося в середині 1990-х років. Інвесторів залучало найчистіше море, розкішні пляжі, незайманість підводної флори і фауни, і – як не дивно – віддаленість від галасливої Хургади з її різношерстою і різномовною публікою. Відстань до Хургади – 25 км. Макаді Бей з’явився тільки в 1997 році, коли на березі затоки був побудований перший готель Robinzon Club. Разом зі своїм сусідом, курортом Сома-Бей, Макаді-Бей складає курортну зону Абу-Макаді.

Макаді Бей пляж

Макаді Бей

[ad#box]Курорт Макаді Бей Єгипту вважається елітним, тому готелі Макаді Бей відрізняються високим класом і європейським сервісом. Більшість готелів працюють за системою «все включено».

Готелі Макаді-Бей

Готелі Макаді-Бей – Iberotel, Le Meridien, Sol Y Mar, Sheraton, Swiss Inn та інші. Інфраструктура розвинена тільки на території готелів, поблизу курорту немає населених пунктів. Так що за гучними дискотеками і нічними клубами доведеться їхати в Хургаду. Тому Макаді Бей скоріше підходить для любителів тихого відпочинку. У готелів є свої пляжі.

Пляжі Макаді-Бей в більшості своїй піщані з черепашками. У деяких місцях вхід у воду неприємний через занадто великої кількості черепашок і каменів. На пляжах готелів Iberotel Makadi Oasis, Iberotel Makadi Beach і Iberotel Makadi Saray Resort потрібне буде спеціальне гумове взуття, яке можна придбати тут же. Вода в затоці дуже чиста, тому що природа тут ще мало зворушена людиною.
Макаді-Бей ідеальне місце для тих, хто хоче відпочити від скаженого ритму сучасного життя у великому мегаполісі.

Макаді Бей

На території курорту діють чотири обладнаних дайв-центру, а також база для занять віндсерфінгом. «Коником» Макаді Бей є дайвінг по коралових рифах. Крім того, тут можна зробити занурення в місцях затоплення давніх кораблів. У Макаді Бей є два коралових рифа. Один знаходиться в 70 м від берега, просто навпроти пляжу, до іншого можна дійти по косі, що йде в море. Обидва рифу будуть цікаві дайверам.

Макаді Бей пляж

Клімат та погодні умови в Макаді Бей

Влітку дуже спекотно і сухо. Завдяки морському бризу літня спека в Макаді Бей переноситься значно легше, а вітер створює враження прохолоди.

Температура повітря на курорті з травня по вересень +30..+38 градусів, температура води в Червоному морі в цей період становить +26..+28 градусів.
Взимку – близько +20 ° С, але може опускатися і до +14 ° С, і тоді стає зовсім холодно. Температура води навіть взимку – не нижче +20 ° С.

Кораловий риф біля Макаді Бей

Що можна побачити і де побувати

Більшість туристів поєднують «пляжний» відпочинок на узбережжі Червоного моря з оглядом визначних пам’яток стародавнього Єгипту. У Макаді Бей організовується безліч екскурсій по популярних туристичних маршрутах.
[ad#banner] Перебуваючи там, неможливо не відвідати острів Гифтун, який вражає красою оточуючих його коралових рифів. У декількох годинах їзди знаходяться монастирі Св. Антонія і Св. Павла – вражаючих архітектурою і умиротворених старовиною куточка Червоного моря, де зародилося чернецтво.

Величезною популярністю користуються екскурсії в Луксор – один з найдавніших міст Єгипту. Основною визначною пам’яткою Макаді Бей є її природа і розкішні довгі піщані пляжі.

Карта Макаді Бей

Мапа Макаді Бей

Єгипет0 comments

Залишити коментар