close x

Чим привабливі ОАЕ для туриста

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Загадковий Схід задовольнить потреби в екзотиці навіть найдосвідченішого туриста. Відпочинок в ОАЕ – це і насолода від пляжного байдикування, і неймовірний шопінг в безмитних магазинах в Дубаї, і шалено цікаві екскурсії, а головне – захоплюючі подих краєвиди колоритного арабського Сходу і знайомство з його дивовижною культурою.
ОАЕ

Знамениті курорти ОАЕ

Туры в ОАЭ – це унікальна можливість відвідати кращі курорти на узбережжі Перської затоки. Туристичний бізнес в Еміратах розвинений в сторону безтурботного і комфортного пляжного відпочинку. Цьому сприяє спекотний субтропічний клімат – тут майже не буває дощів і сонце гріє цілий рік.

ОАЕ

Найсприятливішим для комфортного відпочинку в Об’єднаних Арабських Еміратах вважається період з листопада по квітень, відпочивати в літні місяці краще тим, хто добре переносить спеку. Особливо нещадно сонце палить на курортах Абу-Дабі та Дубаї, де знаходиться хмарочос Бурдж-Халіфа. Тут кожен другий відпочиваючий воліє проводити час біля розкішних басейнів, якими володіє будь готель, незалежно від його рівня.

Готель в ОАЕ

Тур в ОАЕ може відбутися на східне узбережжя Перської затоки, де розташований емірат Фуджейра. Останній вирізняє м’якший клімат, бо повітря тут охолоджується морськими морськими вітрами й не встигає розжаритися. Придбати путівки в Емірати можна і для того, щоб відвідати курорти прекрасного гірського емірату Рас-Ель-Хайма.
Купуючи путівку в Об’єднані Арабські Емірати, кожен турист повинен знати про деякі правила поведінки в мусульманських еміратах. І, перш за все, ці правила стосуються жінок: перебуваючи на арабській території, жінки повинні носити одяг, що закриває шию, руки і ноги до колін.

Дубаї

Цікаві місця та готелі ОАЕ

Якщо щось і здатне ще вразити досвідченого європейця, то це розкішні арабські готелі, місцеві визначні пам’ятки і розваги, наприклад, перегони на верблюдах. Неможливо відпочити в ОАЕ і не побачити унікальні Пальмові острови, створені руками людини, найвищий готель в світі Burj al-Arab, найбільший на всьому Близькому Сході дубайський зоопарк або один з бедуїнських ринків.
Ціни на відпочинок в ОАЕ залежать від курорту і рівня готелю, в якому ви збираєтеся зупинитися.

Ще один готель в Дубаї

Найбільш розкішними, а тому коштовними, вважаються готелі елітного району Джумейра на території Дубаї. Тутешні готелі більше схожі на чудові палаци шейхів. В Абу-Дабі, навпаки, зосереджені в основному невеликі і більш скромні готелі, проте сервіс і зручності скрізь на висоті.
Відпочивати в Еміратах можна цілий рік, адже тут ніколи не закінчується пляжний сезон і створені всі умови, для того щоб ви незабутньо провели свою відпустку.

Штучний острів у вигляді пальми

Штучний острів у вигляді пальми

ОАЕ0 comments

Залишити коментар