close x

Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей – екзотика Таїланду

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Коли думаєш про щось дуже екзотичне, на згадку одразу приходить Таїланд – країна, в якій все, що для нашого туристу вельми незвично, є цілком буденною справою. Тільки в Таїланді не складно зустріти слонів-альбіносів, тільки тут найкращий боксер – той, хто добре володіє ногами, а найбільш оптимальний час для поїздки в цю чудову країну південно-східної Азії – звичайно ж, зима.

Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей

Простір для туризму в Таїланді відкривається чудовий. Тут вам і історичні пам’ятники, по-справжньому вражаючі, і прекрасна розважальна індустрія, і, звичайно ж, незаймані природні масиви, про один з яких і варто розповісти якмога детальніше.

[ad#box]Мова йде про острови під назвою Пхі-Пхі. Цей туристичний рай уявляє собою два острови, які розташувалися між материковим Таїландом і досить великим і знаменитим островом Пхукет: Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей. Останній, крім своєї природної краси, ще знаменитий тим, що тут знімався фільм “Пляж” з Леонардо Ді Капріо.

Острів Пхі-Пхі-Дон складається з двох потужних монолітів вапнякового походження, з’єднаних мостом. Узбережжя всього острову вкрите пляжами невимовної краси. Потрапивши сюди вперше, можна подумати, що ти в казці. Пляжі обмежені з одного боку прозорим, як скло, морем, а з іншого – дикими пальмовими заростями.

Інфраструктура острова забезпечує відпочиваючих необхідним мінімумом, щоб не було відчуття, що ви відрізані від цивілізації: тут є торговий комплекс, навколо невелика кількість ресторанчиків, дешеві готелі та навіть одна дискотека. Також на острові практично відсутній транспорт, що підкреслює його первісність і невинність.

Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей

Пхі-Пхі-Лей вертикально височить над водною гладдю, що робить цей острів мішенню фанатів віндсерфінгу та підводного плавання. Також острів зустріне вас гострими скелями, безліччю цікавих заток і печер. На острові Лей дуже проблематично зустріти людей, бо він практично не заселений, а на пляжі Палонг Бей повно коралових рифів.

Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей

Оглянувши околиці, стає зрозуміло, чому кінематографісти обрали саме цю місцевість для зйомок, адже тут присутній найчистіший білосніжний пісок, блакитної море і красиві, високі, інколи до 100 метрів, скелі. На острові Пхі-Пхі-Лей є ще й печери в скелях, які доступні для відвідин туристами.

Місцеві жителі спеціальними сходами з бамбукк піднімаються в цих печерах на самий гору – прямо до “стелі”, звідки дістають з ластів’ячих гнізд яйця, з яких готують суп. Окремо стоїть Печера Вікінгів, адже в ній можна побачити наскельні малюнки. Навколишня природа сприяє скелелазінню, але не всі місця однаково безпечні, про що з гумором промовляє один з місцевих покажчиків: “Чи врятуються тільки скелелази”.

Пхі-Пхі-Дон і Пхі-Пхі-Лей

Пляжі на островах різноманітні: одні більше підійдуть любителям умиротвореного відпочинку – тим, хто бажає поніжитися на сонечку і позасмагати. А ось активним, спраглим адреналіну, людям знадобляться вже пляжі іншого типу, де можна зайнятися екстремальним водним спортом або просто попірнати у пошуках екзотичних риб і барвистих рифів. Для дайверів, крім підводних скель, тут прихований прекрасний сюрприз – на дні моря лежить затонулий пором. Є тут ще один незвичайний пляж – Мавпячий. Він отримав свою назву завдяки місцевому сімейству мавп, що кожен день біля берега зустрічають туристів, які годують і фотографують приматів.

Тропічний клімат островів забезпечує самий комфортний відпочинок в проміжку з жовтня по квітень. У ці місяці на острові панує прекрасна спокійна погода з невеликими північно-західними вітрами. В інший час відвідувати острів не рекомендується через сезон дощів.
[ad#banner] Безумовно, час, проведений на островах Пхі-Пхі, стане для вас незабутнім і, можливо, навіть самим екзотичним у вашому житті.

Таїланд0 comments

Залишити коментар