close x

Що дешевше – автобусний тур чи самостійна поїздка до Європи?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Якщо Ви взагалі перший раз їдете за кордон, рекомендуємо вам поїхати в тур. Перший раз і відразу самостійно дещо складно – потрібно мати авантюрний склад характеру. Поставте собі запитання, наскільки добре ви знаєте іноземні мови.

Великій кількості туристів подобаються саме автобусні тури через їх доступність, хоч і кажуть, що це “галопом по Європах” – поїдьте, подивіться, як там відчуєте, що готові їхати самі – прапор в руки.

автобусні тури

В разі самостійної поїздки доведеться робити шенгенські візи, брати квитки на потяги і літаки, складати розклад, турбуватись про харчування та готелі.
А ось що дешевше – важко сказати, тому що залежить від того, як все організувати – багато нюансів. Автобусні тури – найдешевший вид поїздки з усіх, що пропонують туристичні фірми. Є туристи, які й їжу з собою везуть – доширак, на всьому економлять. Та це погано. У поїздці треба хоча б раз на день поїсти нормально – гарячого. Якщо тур організований професійно – це не проблема.

Найдешевшим варіантом буде груповий автобусний тур. І деякі фірми пропонують тури в Париж з відвідуванням Берліна і Праги. Але в таких турах є свої мінуси, пошукайте теми на форумах про автобусні тури. Якщо тур з авіаперельотом, то групових варіантів відвідування декількох країн майже немає, та й коштують такі тури дорожче, ніж їхати самостійно.

Якщо за кордон ви збираєтеся в перший раз, то дешевше вам особисто обійдеться груповий тур. Щоб заощадити, треба знати де і як. Автобусний тур дуже непоганий варіант. Супроводжуючий перебуває з групою протягом всього маршруту, завжди можна отримати відповідь на будь-яке питання. Краще взяти тур по одній країні з відвідуванням кількох міст, ніж по декількох країнах. Є такі тури і по Чехії, і по Італії, і по Франції.

У груповому турі екскурсії – хоча б і оглядові, включені у вартістьУ груповому турі екскурсії – хоча б і оглядові, включені у вартість. Тому подумайте про організований тур – він знімає багато проблем. Звичайно, кому що подобається, і компанія може дратувати (людей, звичайно, в турі не змінюють), і гід може попастися неадекватний, але Вас, принаймні, довезуть і поселять. Далі – Ваша творчість. Найцікавіше питання – з одягом. Не раз зустрічаються пари, у яких по валізі на кожного на 10 днів. Треба знайти розумний компроміс – обов’язково щось від дощу і холоду (навіть в автобусі коли включають кондиціонер – треба щось надіти), обов’язково додаткова пара взуття – а раптом порвете. Обов’язково щось з довгим рукавом – вечорами необов’язково буде спекотно. Ну і взагалі – перебуваючи в колективі в груповому турі – все, що необхідно для особистої гігієни. Палити на вулиці – можна, смітити не треба. А от у кафе, ресторанах та інших громадських місцях, включаючи музеї та аеропорти – може бути абсолютна заборона на куріння.

Туристична сфера0 comments

Залишити коментар