close x

Що нам робити в Чорногорії?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Щоб побачити каньйон – їдуть до США. Щоб помилуватися затоками – прямують до Норвегії. Побачити гірські озера можна, поїхавши до Австрії або Швейцарії. Ну а стародавні, православні монастирі – лише до Росії. Але ж все це можна знайти в одній невеликій країні на березі Адріатичного моря, в Чорногорії! Подорожувати туди краще автобусом – фотографувати ви почнете, тільки заїхавши на її територію!

Острів біля Чорногорії

Чорногорія – країна для відпочинку та отримання приємних вражень. Багато людей хочуть туди потрапити, причому не тільки влітку, а й взимку. А все тому, що країна багата культурними традиціями. Так, найбільші фестивалі проходять влітку. Херцег-Нові, Будва і Котор стають справжніми культурними центрами.

[ad#box]Величезна кількість туристів приїжджає до Чорногорії заради банального відпочинку на узбережжі Адріатичного моря. До Чорногорії належить не тільки континентальна частина, але й 14 островів. Помірний клімат і така велика кількість пляжів роблять відпочинок у цій країні незабутнім.

Не можна також не згадати про один із самих популярних видів проживання в Чорногорії: можливість доступного відпочинку на віллах. У більшості своїй це шикарні 3-5-поверхові споруди зі стандартними номерами і апартаментами, що обладнані кондиціонерами і всім необхідним для особливо комфортного відпочинку.

Однією з найкрасивіших пам’яток країни є каньйон річки Тара, глибина якого досягає 1300 метрів, що є найглибшим у Європі і другим за глибиною у всьому світі. До речі, в цьому каньйоні ви зможете побачити 29 озер льодовикового походження – так звані “Гірські очі”.

Невід’ємна частина Чорногорії — це, власне, гори. Повноцінним національним парком є гора Ловчен, яка вважається місцевим Олімпом. Побувавши у цієї гори хоча б раз, можете сміливо вважати, що ви побували біля Олімпу.

гори в Чорногорії

Що ж стосується зимового відпочинку, в Чорногорії добре розвинені гірськолижні курорти. Найбільші з них – курорт Колашин на горі Б’еласіца, а також населений пункт під назвою Жабляк у підніжжя гірського масиву Дурмітор. Обидва курорти чудово підходять для катання на лижах. А все тому, що перебувають вони на території національних парків. Чисте повітря і незаймана природа – що може бути краще подібного відпочинку?

Не можна не згадати і про найсвятіше місці в Чорногорії – монастир Острог. Він розташований на висоті 900 метрів над рівнем моря. Монастир дуже красивий і незвичайний, перш за все, тим, що знаходиться він в скелі. Дорога в монастир дуже вузька та небезпечна, але якщо ви від страху не захочете їхати – ви не побачите, мабуть, найкрасивіше місце, яке можна знайти у всій Європі. Прибувши туди, ви відчуєте, що все навколо вас наповнено святістю, навіть повітря. На виході ж з монастиря відвідувачам дають пляшечку святої води й оливкової олії.

монастир Острог

Одним словом, можна сміливо заявляти про те, що відпочинок у Чорногорії стане, напевно, ідеальним засобом відволіктись від повсякденної суєти, можливістю вдихнути чистого природного повітря і оздоровити організм на цілий рік.

Чорногорія0 comments

Залишити коментар