close x

Затока. Міні-готель Лиманський берег

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Затока – це досить знаменитий і популярний курорт, який знаходиться в двох кроках від Одеси – буквально 30 хвилин їзди на автомобілі. На відміну від пляжів Одеси, на яких влітку ніде яблуку впасти, в Затоці немає такої метушні і скупчень народу, які псують все враження про відпочинок.
Пляж в Затоці

Цей курорт, як і Крим, пропонує своїм відпочиваючим висококласний сервіс, але на відміну від Криму ціни значно нижче, а це досить суттєвий плюс.
Якщо влітку хочеться з’їздити на море, але при цьому на відпочинок немає можливості витратити велику суму грошей, то варто звернути свою увагу на Затоку. Цей чорноморський курорт зараз стрімко розвивається і росте, і вже зараз там можна відпочити з комфортом.

І в той же час відпочинок в Затоці Одеська області не є суто відпочинком економ класу. Сюди приїжджають і досить забезпечені люди, які вільно можуть дозволити собі відпочинок на найдорожчих світових курортах, але Затока манить їх щороку своїм теплом і затишком. Тут ви зможете по справжньому відпочити від повсякденної міської метушні, побути на самоті з первозданною природою і зануритися в усі принади відпочинку на курорті.

Хороший отель в . Это уютный мини-отель с приемлемыми ценами. Информацию о нем можно найти на сайте  www.otdyh.fm.

Крім цього варто зауважити, що пляж на Затоці розташований дуже близько від готелів і котеджів. Тому, тут поки що не існує поняття «друга лінія» – тут всі умови, без винятку, знаходяться на першій лінії від моря!

У Затоці все влаштовано відмінно, зростає кількість нових баз відпочинку, відпочиваючим пропонується велика кількість різних розваг і парків відпочинку. Рівень комфорту вже зараз знаходиться на високому якісному рівні.
Затока дуже популярний курорт. І нехай деякі вважають за краще Севастополь, Євпаторію, Судак і Феодосію, при цьому готові змиритися з тим, що ціни на житло в літній сезон досить великі і відпочинок часом обходиться дорожче, ніж на кращих курортах Турції. Ті, хто бажає саме відпочити – щороку воліють відпочивати тільки в Затоці.

Назва курорту говорить сама за себе. Це ідеальне і тихе місце для відпочинку всією сім’єю. Тут справді дуже хороша екологічна обстановка і відмінний клімат – за статистикою тут спостерігається 200 сонячних днів у році. І такий прекрасний відпочинок можна зустріти лише в 50 кілометрах від галасливої і великий Одеси.

Відпочинок в Затоці можна зробити саме таким, яким його хоче бачити відпочиваючий. Тут може бути усамітнення або ж весела компанія і море екстриму. Головне – відправитися влітку відпочивати, а решта додасться.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар