close x

Алушта, популярний курорт в Криму

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#big336] Алушта найзручніший в транспортному відношенні курорт. Місто розташоване як би на середині доріг – на схід і на захід приблизно однакові відстані по шосе вздовж узбережжя. Тому для любителів урізноманітнити свій відпочинок екскурсіями відпочинок в Алушті – кращий вибір!

В кінці століття південний курорт Алушта стає визнаним центром літнього відпочинку та лікування. Південне місто Алушта приваблює багатьох туристів приїхати на відпочинок в Крим своєю красою і вдалим місцем розташування.

Алушта

Велика Алушта – це територія розтяглася уздовж південного узбережжя Криму на десятки кілометрів з присутніми їй пейзажами і маленькими курортними селищами. Алушта унікально розташована на карті Криму: з півдня Чорне море, з півночі гора Демерджі, на заході – Бабуган-Яла і на північному заході гора Чатир-Даг.

Робочий куточок – найбільш живописне і відоме місце в Алушті, тому про нього краще сказати окремо. У 80-х роках XIX століття біля підніжжя мальовничої гори Кастель побудували свої дачі ректор університету в Одесі Головкинський Н. А. і професор Петербурзької військово-медичної академії Голубєв А. Е.. Пізніше їх сусідами стали відомий український архітектор академік Бекетов, а також провідні вчені Кирпичников, Умов, Тихомиров та інші. Так утворився Професорський куточок. З часом він перестав бути суто «професорським», тому що поруч побудували сотні нових, «не професорських», дач. Однак в 1923 р. дачі у оселившихся тут учених були конфісковані радянською владою і на їх основі відкритий будинок відпочинку для Кримської ради профспілок. Тоді-то і з’явилася нова назва – Робочий куточок. Для недорогого отдыха в Крыму наилучшим образом подойдут эти частные квартиры в Алуште.

Алушта

Курорт Алушта займає друге місце за своєю значимістю відпочинку на Кримському напівострові. Тут ви знайдете унікальні пам’ятки природи, історії та культури, крім того, гостей міста тут чекають захоплюючі екскурсії, відвідування дегустаційних залів, різноманітні музичні фестивалі і свята, розважальні програми ресторанів і нічних клубів під відкритим небом.

Відпочинок в Алушті, одному із самих мальовничих оздоровчих курортів Криму, дозволить вам насолодитися усіма принадами відпочинку в Криму. Ласкаве Чорне море, теплі й акуратні пляжі, унікальний архітектурний вигляд і величні кримські гори наповнять Ваш відпочинок яскравими враженнями.

Алушта

Звідси дуже зручно робити екскурсії по всьому південному березі Криму, адже Алушту називають “золотими воротами” на південний берег Криму. Наприклад, недалеко до Феодосії і Кара-дагу. Відпочинок в Алушті зробить Ваш відпустку в Криму цікавою і справді незабутньою на довгі роки.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар