close x

В Єгипет навесні

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Кожна людина в кінці зими відчуває бажання відпочити, погрітися на сонечку і набратися сил. Навесні це бажання стає нестерпним, і якщо його в собі придушувати, може розвинутися депресія. На щастя, зараз, щоб побачити сонечко, зовсім не обов’язково чекати на літо.

Існують десятки турів, які можуть вам підняти настрій і підвищити життєвий тонус. Насолодитися сонечком, не спалюючи шкіру, дадуть можливість тури в Єгипет навесні.
Єгипет навесні

Єгипет в березні

Особливо гарний відпочинок у Єгипті в березні. Сонечко гріє не надто спекотно, засмага лягає рівно. Правда, вода в Червоному морі рідко піднімається вище 22 градусів, але практично у всіх готелях є басейни, що підігріваються, так що недолік морської води ніяк не позначиться на якості вашого відпочинку. Навпаки, Єгипет в березні дає можливість побачити всі свої визначні пам’ятки, яких так багато, що навіть якщо дивитися в день по одній, підуть тижні.

Якщо ви поїдете в Єгипет, наприклад в Хургаду, в березні, можна бути впевненим, що вам не доведеться півдня сидіти в номері, ховаючись від пекучого сонечка. Тому, нарешті, можна підкорити гору Мойсея і відвідати всі піраміди. Якщо ви активна людина, не сумнівайтеся – це ваш час.

Плануючи відпочинок в березні, варто врахувати, що в цьому місяці є можливість випробувати на собі знаменитий вітер хамсин. Любителі екзотики мріють випробувати прославлене явище пустелі на собі, тому не ховаються в цей час за стінами готелю. Тим же, хто думає, що через вітри відпочинок може не відбутися, не варто турбуватися. По-перше, цей вітер не бушує за узбережжям Червоного моря, а, по-друге, персонал готелю зробить все, щоб ви навіть не помітили це явище.

Єгипет в квітні

Єгипет в квітні теж може здивувати вас вітрами, зате море в цьому місяці вже значно тепліше, та й повітря прогрівається на 5-10 градусів сильніше. У цьому місяці всі рослини покриваються яскравими пахучими квітами. Море набуває чистий відтінок лазуриту. Для української людини відпочинок в Єгипті в квітні стає справжнім одкровенням – навесні він поєднує в собі яскраві відтінки свіжої зелені, непередавані запахи і практично тропічне сонце.

Єгипет навесні

Клімат країни, незважаючи на всі плюси, може підносити в квітні і казусні сюрпризи у вигляді грязьових дощів. Звісно, до них можна поставитися філософськи, а можна навіть скупатися, роблячи вигляд, що ви приймаєте грязьові ванни. А чому б і ні?! У житті все треба спробувати! Зате саме путівки в квітні продаються зі знижками і різними бонусами. Якщо ви любитель гарячих турів, вам також варто задуматися про подорож навесні. Тим більше що ризик нарватися на негоду, є і влітку, і восени в будь-якій країні. Правда, такий ризик виправданий тільки в тому випадку, якщо ви їдете відпочивати без дітей.

Планируя отдых в египте, цены можно узнать на сайте www.klevatravel.com.ua. Здесь можно купить весенние туры в Египет, и не только.

Єгипет в травні

А от якщо ви плануєте сімейний відпочинок з неодмінним купанням в Червоному морі, найкраще поїхати в Єгипетський курорт Макаді Бей в травні. Саме в цьому місяці в Єгипті країні починається оксамитовий сезон. Температура води не опускається нижче 28 градусів, що ідеально підходить для діточок будь-якого віку, та й дорослим в такій воді приємно ніжити своє тіло. Хвилі заколисують, сонечко ласкаво пригріває.

Відпочинок в травні підходить для людей будь-якого віку і здоров’я. Сонце ще не палить, вечори наповнені приємною прохолодою і всюди розцвітає яскравими фарбами буйна зелень. Особливо гарний відпочинок в травні для маленьких дітей. Купання в морі здатне зміцнити імунітет дітям, які часто хворіють.

Єгипет навесні

Ніякий український курорт не здатний дати дітям стільки тепла цілодобово. Температура води в Єгипті дає можливість годинами грати з хвилями, бігати маленькими ніжками наввипередки з морською піною. А лагідне сонце не обпікає ніжну шкіру, навіть якщо дитина вирішила звести справжній пісочний замок.

Правда, в кінці травня краще все ж турбуватися придбанням головних уборів і намагатися пити побільше рідини. Приємної подорожі!

Єгипет0 comments

Залишити коментар