close x

Переваги осіннього відпочинку

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

З кожним роком все більша кількість людей вважають осінь найбільш підходящим сезоном для проведення довгоочікуваної відпустки. Причому думка ця дуже доречна й заслуговує на особливу увагу. Саме восени, всупереч застарілій традиційній думці трудящих, вибір засобів і місць для потенційного відпочинку є найбільш широким. Однак для початку давайте поговоримо про особливості осіннього відпочинку.

Європа

[ad#banner]Перша його перевага в порівнянні з відпочинком в літню пору року цілком вочевидь зрозуміла – це можливість піти у відпустку “без конкурентів”. Саме на літо планують свої відпустки практично всі ваші співробітники, чи не так? І не всіх їх відпускають, адже треба ж комусь працювати!
А ви можете завчасно визначити свою відпустку на вересень-жовтень і замовити квитки, якщо в них є потреба, не боячись того, що один з ваших співробітників також захоче відпочити саме в цих же числах. Імовірність такого збігу буде дуже низькою у порівнянні з ситуацією, яка може скластися в липні-серпні.

Чорногорія

Друга перевага осіннього відпочинку – можливість істотно заощадити. Більшість напрямків, доступних з фінансової точки зору для середньостатистичного відпочиваючого з СНД, підтверджують тенденцію, згідно з якою максимальна вартість відпочинку встановлюється в період з кінця липня по кінець серпня, після чого починається різке падіння цін. А вже до кінця вересня вартість турів на переважну більшість європейських курортів часто падає не менш ніж на 50%. Таким чином, економія виходить досить істотною.

Море восени

Як не дивно, але з урахуванням останніх тенденцій, пов’язаних зі зміною світового клімату, погода також стане перевагою, а не недоліком осіннього відпочинку. Особливо якщо ви віддаєте перевагу більш активному відпочинку, ніж купання і загоряння на пляжі. Літо 2010 року виявилося просто нестерпним у плані небувалої спеки.

Хорватія

При щоденних +40 за Цельсієм краще вже насолоджуватися не найспекотнішим повітрям кондиціонованого та провітрюваного офісу, ніж плавитися на березі моря. Тим більше, з такою погодою, яка панувала минулого літа, не кожному приємно навіть у морі охолоджуватися, оскільки температура навіть Чорного моря досягала позначки мало не в +30 градусів за Цельсієм. Ніякого тобі задоволення від купання! Зате восени клімат стає більш м’яким – сонце гріє цілком пристойно, але не смажить, а море не встигає охолодитися, тому купання в ньому виявляється набагато більш приємним, ніж у спеку. Та й мізки в таку погоду не плавляться. А якщо ви відправляєтеся на відпочинок не просто купатись, але ще і світ подивитись – тоді предмет суперечки взагалі зникає, адже кому приємно їздити по виснажливих екскурсіях, коли навіть в тіні далеко за +30, а піт ллється струменем?

Альпи

Ще один плюс відпочинку восени – більш широкий вибір напрямів. До традиційних осінніх напрямів (переважно це держави, в яких не дуже сильно і різко відчувається зміна сезонів – острови Індійського океану, інші країни Південно-Східної Азії, Центральна Америка, деякі держави африканського континенту, популярна у нас Туреччина та інші країни) можна додати ще і практично всі літні курорти Європи, що мають вихід до моря. Іспанія, Італія, Франція, Греція, Хорватія, Чорногорія і навіть Болгарія з найвищою часткою ймовірності порадують своїх відпочиваючих відмінною погодою для екскурсійного та пляжного відпочинку.

Ну а якщо вас влаштовує тільки гаряча морська вода і 40-градусна спека – присвятіть свій осінній відпочинок огляду визначних пам’яток, відправившись у незабутній автобусний тур по східній і центральній Європі: Львів, Будапешт, Братислава, Прага, Відень – хіба може бути осінній маршрут більш яскравим, цікавим і пізнавальним?

Відпочинок0 comments

Залишити коментар