close x

Найгарніші та найцікавіші замки світу. Куди відправитися в подорож?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Замки вже багато століть притягують до себе багато уваги. Їх величність, краса, таємничість. Подивимося, які місця заслуговують Вашої уваги.

Замок білої чаплі

Перший — це замок білої чаплі в Хімедзі у Японії (1333—1346). Сам комплекс складається з 83 будівель. Більшість з них дерев’яні. Подивитися на цю красу можна безкоштовно з парку, але у внутрішній двір і сам замок доведеться заплатити. Навесні під час цвітіння сакури тут можуть бути величезні черги. Вибирайте час для відвідування з розумом.

Замок білої чаплі

Замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн (1869-1886) обов’язковий до відвідин, якщо Ви опинитеся в Баварії. Види в цих місцях справді казкові: гори, ліси, вежі, які прагнуть в небо. Поруч є безліч майданчиків, з яких виходять чудові фотографії. Екскурсії проводяться всередину тільки в групах.

Замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн

Англійський замок Корф

Англійський замок Корф ( XIIст.) оточений таємницями. Від самої будівлі залишилися лише руїни, але містична атмосфера притягує туристів як магніт. Це найстаріший замок з усіх. Він пережив безліч битв, змов, таємниць. То він був фортецею, то приватним будинком. Звичайно, його багату історію варто дізнатися, подорожуючи по Великобританії.

Англійський замок Корф

Англійський замок Корф

Замок Маєрлінг

Своєю таємністю притягує Маєрлінг, що знаходиться в Австрії.
У ньому сталася трагедія — був убитий єдиний син і спадкоємець Австро-угорського трону. Навколо цього багато домислів і таємниць. Цим подіям був присвячений фільм, який має назву на честь замку. Тут же знаходиться музей.

Замок Маєрлінг

Башта Торре де Белем

Одним з чудес Португалії є Торре де Белем (1515). Це символ великих географічних відкриттів країни. Вежу можна оглянути зсередини. Тут же є носоріг, який є першим скульптурним зображенням тварини. Милуватися можна не тільки мануйлівським стилем будівлі, але і панорамним видом, що відкривається з вікон на верхніх поверхах.

Башта Торре де Белем

Лондонський Тауер

Наступний, королівський палац або Лондонський Тауер знаходиться на березі річки Темзи. З 1066 року він був як фортецею, так і королівською резиденцією, і навіть в’язницею. Для туристів тут багато пам’яток. Це монетний двір, капела, музей фузилеров, королівські тварини, експозиція обладунків і зброї та багато-багато іншого. Це скарб для любителів історії.

Лондонський Тауер

Замок Гогенцоллерн

Ще однією фортецею може похвалитися Німеччина. Це Гогенцоллерн. Горбиста місцевість, прекрасна архітектура і чарівний вид. Відвідати його можна теж тільки в складі групи.

Замок Гогенцоллерн

Замок Гогенцоллерн

Hohenzollern-Castle

Безумовно у світі безліч прекрасних архітектурних споруд. Прекрасно, що такі загадкові найстаріші замки змогли зберегтися і показати нам свою історію. Ви не пошкодуєте, якщо у свою подорож ви додасте відвідування в один з палаців.

ТОП 100 comments

Залишити коментар