close x

Харків – місто студентів

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

У 2006 році Харків відзначив своє 350-річчя. Є багато версій походження імені міста. Історики вважають, що назва походить від річки Харків, на якій він розташований. Сьогодні цей мегаполіс є гігантом промисловості, найважливішим транспортним вузлом. Тут налічується 45 вищих навчальних закладів, включаючи Харківський університет (1804 р.) і Політехнічний інститут (1885 р.), 35 коледжів і ПТУ, в яких навчаються 230 тисяч студентів.

Найбільша площа Харкова

Активними темпами ведеться забудова міста. В одному з мікрорайонів за радянських часів передбачалося розташувати будинку таким чином, щоб з повітря читалося – СССР. Але коли все, крім букви Р, було закінчено, до плану внесли зміни. У результаті замість СССР ви побачите число 666. Перевірити цю легенду можна, набравши в сервісі maps.google.com вулицю Героїв Праці. А перші ноти Інтернаціоналу на дахах будинків поряд з Держпромом – унікальним архітектурно-історичним пам’ятником міста розгледіти навряд чи вдасться. Держпром (1925-1928 рр..) був першою висотною будівлею у країні. У Харкові працює 16 музеїв, картинна галерея та 6 театрів. Незважаючи на те що місто – індустріальне, воно дуже зелене. Площа його парків, скверів і бульварів – більше 5200 га.
Туристы отдыхают в отель харьков, цены в которых существенно ниже, чем в Киеве или курортных городах Украины, например Затоке.
Харків з повітря

Найдавніший архітектурний пам’ятник міста – Покровський монастир в XVII ст. входив в систему укріплень Харківської фортеці. 89-метрова дзвіниця Успенського собору – одна з найвищих будівель Харкова. Вражає своєю красою Благовіщенський кафедральний собор. Візитна картка міста – Ротонда фонтану «Дзеркальний струмінь», розташованого навпроти Оперного театру. До розважальних пам’яток можна віднести канатну дорогу, дельфінарій, два аквапарки, дитячу залізницю і музей сексуальних культур …

Харків

[ad#banner]Уваги заслуговують пам’ятники шестерінки, газової засувки, залізному коню, спиляним деревам… І таких скульптур багато. Як і в кожному великому місті, в Харкові в години пік на дорогах утворюються пробки. Тут немає наскрізних дворів, тому об’їхати їх складно. Найпроблемніші перехрестя – перетину спуску Пасіонарії та вул. Клочківській, Салтівського шосе та вул. Академіка Павлова, вул. Шевченка та вул. Героїв праці, Полтавського шляху та вул. Наріманова.

Харків. Бендер

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар