close x

Пляжі Італії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Італія майже з усіх боків оточена морями: на північний-захід – це Лігурійське море, далі на південь – Тірренське, Сицилію – омиває Середземне, на північний схід — Іонічне, а далі на північ – Адріатичне.

Пляжі Італії

Адріатичне узбережжя – це царство безтурботного відпочинку та розваг. Воно запропонує вам прекрасну природу, багатство і кольори чудової культури, диво гостинності і південну привітність.
Перші обладнані пляжі на Адріатичному узбережжі були засновані в середині вісімнадцятого століття.
Адріатика запрошує на відпочинок як сімейні пари з дітьми, так і молодь. До послуг перших – дитячі парки, різні види анімації та спортивні заходи, для других – нічне життя, дискотеки, що не знають собі рівних. Уздовж чудово облаштованого узбережжя тисяча можливостей для проведення незабутньої відпустки в сучасних готельних структурах, що відповідають найвищим вимогам.

Венеціанська Рів’єра, що знаходиться на північному сході, поблизу Венеції, в області Венето – дуже популярне місце відпочинку серед багатьох європейців і самих італійців. Тут розташовані популярні курорти Лідо ді Єзоло і Ліньяно. Їх відрізняє неглибоке море, широкі і довгі добре обладнані пляжі з дрібним “золотавим” піском і відносно не коштовні готелі.
Найбільшим з курортів Венеціанської Рив’єри є Лідо ді Єзоло, розташований всього в 35 км від Венеції. Лідо ді Єзоло – порівняно молоде місто, що володіє добре розвиненою інфраструктурою для відпочинку. Область, де розташований курорт – рівнинна. Тому берег моря похилий. Пляж – піщаний. Відносне мілководдя сприяє швидкому прогріванню води. Курортний сезон тут починається в кінці травня і закінчується на початку жовтня.
Головна вулиця Лідо ді Єзоло вечорами перетворюється на зону променаду. Тут зосереджені основні курортні пам’ятки – бари, ресторації, кафе, магазини, що працюють до останнього клієнта. У місті є аквапарк і луна-парки для дітей, тенісні корти, майданчики для гри в міні-гольф.
Венето – це важливий виноробний регіон, який зіграв значну історичну роль у розвитку виноробства Італії. Майже 80 тисяч гектарів області займають виноградники. Серед класичних вин Венето можна виділити Soave Classico, Valpolicella Classico, Valpolicella “Rafael”, знамените Amarone della Valpolicella, солодке Recioto “Fiorato”, а так само вино “Creato de la Conca d`Oro” Veronese.
Кухня області Венето, поза всяким сумнівом, – одна з найбагатших на різномаїття страв навіть серед відомих на кулінарні традиції регіонів Італії.

Пляжі Італії

Лігурійське узбережжя – частина Середземного моря між островами Корсика, Ельба та берегами Франції, Монако та Італії.
Лігурійскьа рів’єра – улюблене місце відпочинку європейської і російської знаті XIX – початку XX сторіччя. Досі вона залишається одним з наймальовничіших місць Італії. Містечка Раппало і Портофіно приваблюють любителів розміреного, сталого відпочинку, тут немає метушні, тут панують спокій і умиротворення.
Лігурійська рів’єра ділиться на дві частини: Рів’єра-ді-Леванте на сході (від Тоскани до Генуї) з піщаними пляжами, і Рів’єра-ді-Поненте на заході (від Генуї до Франції) з гальковими пляжами.
Лігурійське узбережжі відрізняється буйною рослинністю: стрункі пальми на набережних, безліч красивих чагарників і море квітів. Недарма цю зону в Італії називають Riviera Del Fiori – Квіткова Рів’єра.

Узбережжя Одіссея – це напрочуд гарне узбережжя Тірренського моря, розташоване між Римом і Неаполем, де смуга піщаних дюн чергується з уривистими кручами скель. Узбережжя Одіссея славетне своїм особливо м’яким кліматом і неймовірною чистотою моря. У цій курортній зоні купальний сезон триватиме до середини жовтня і це місце є ідеальним для приємного і різноманітного відпочинку в будь-який час року.

Неаполітанська затока знаходиться південніше Берега Одіссея в регіоні Кампанія. Курорт пропонує вишуканий відпочинок для тих, хто втомився від суєти та напруженого міського життя. На відміну від Венеціанської або Адріатичної Рив’єри, тут немає багатолюдних і галасливих місць відпочинку.
Більшість пляжів регіону розташовано на спеціальних платформах, а до моря спускаються сходи. Скелястий берег і гальковий пляж обумовлюють особливу прозорість моря в Неаполітанській затоці.
Регіон відомий своїми курортами: Неаполь, Сорренто, Амальфі, Салерно, острови Іскья і Капрі, а також визначними пам’ятками – вулканом Везувій і розкопками Помпей.

Острів Іскья – один з найкрасивіших островів Середземномор’я, з багатою історією, пам’ятками давнини, античними соборами і щедрими термальними джерелами. Протягом багатьох сторічч він був раєм для мандрівників. Причин його всесвітньої популярності багато – м’який клімат, прекрасні пейзажі, чисте море, піщані пляжі, термальні джерела.
Курортний сезон на острові починається з квітня і триває до кінця жовтня.

Пляжі Італії

Острів Сицилія – один з найкрасивіших і найцікавіших островів Середземного моря, що зберегли свою первозданну красу. Це дивовижні піщані пляжі, химерні скелі в незліченних бухтах і затоках, величні гори, що потопають у зелені оливкових гаїв і цитрусових садів долини і найвищий з діючих вулканів Європи – таємнича Етна.
Море на Сицилії чисте, спокійне і тепле, пляжі – піщані (на південному березі), іноді піщано-галькові або кам’янисті (на півночі). Купальний сезон тут триває з травня до середини листопада.

Острів Сардинія – по праву вважається одним з кращих острівних курортів не тільки Італії, але і всього Середземномор’я. Тут є і піщані, і скелясті пляжі, що кам’яними стінами зриваються в сині морські води. Туристи з усього світу їдуть на Сардинію заради найчистіших дрібнопіщаних пляжів і теплого смарагдового моря. Пісок на острові настільки м’який і чистий, що оголошений національним надбанням. А море біля берегів острова вважається найкрасивішим в Італії і рекомендується для любителів підводного плавання.

Італія0 comments

Залишити коментар